Yahoo mail brise sve sa vaseg mail naloga

Pisem ovo u momentu kada sam pronasao ovu vest. Ako iko korsti Yahoo mail ( ja imam jedan i koristim ga za ovaj forum :confused: ) bilo bi pametno da promenite na vasim nalozima koji mail koristite.

evo i topic na njihovom forumu : Help for your Yahoo Account

Jos niko od predstavnika Yahoo-a nije nista rekao povodom ovoga.

Ja nemam pojma sta ce biti dalje, ali mnogo ljudi prijavljuje da nemaju ni jedan jedini mail vise, ja sam odlucio da migriram sve moje bitne stvari na neki od postojecih google mail naloga, i pisem ovo cisto kao informaciju da napravite neki back-up ili pomerite nalog ako jos uvek mozete.

Mozda im je nesto sa serverom krenulo naopako, mislim da ce srediti. Neke stvari-usluge yahoo gasi pa je otuda prozisao i ovaj problem.

1 Like

Hvala, koristim i ja Yahoo. Ali pitanje sta je od ovoga istina. Posto danas citam vest da ih kupuje Verizon. Pa sada sta ce od toga biti to je pitanje.
Yahoo mi je jedan od prvih naloga. Jos iz 2001god. Bilo bi mi zao da nestane.

Strava, imam 10000 mejlova neprocitanog spama, samo neka brisu sve.

2 Likes

Nekada mi je Yahoo bio primaran mail ali vremenom sam presao na Gmail. Danas sam usao na Yahoo, 6000+ spam mejlova.

Ja ni ne koristim nesto narocito Yahoo mail, imao sam mozda 3-4 naloga koji su bili na tom mail-u sto mi znace nesto. Jos uvek mi sve stoji citavo, ali vec sam sve sto mi treba migrirao na neki od mojih google naloga.