XMPlayer V0.0.4 - nova verzija plejera

Servii sedi u tray pc-a, podesis ga i odredis koje ces foldere da sharuje, kao i online sadrzaje (YT). Odes u xbox360 orginalni media player i pustis bilo sta od toga, a serviio transcoduje u real-time: pusta i lepi titlove.

Ogranicenja su:
za moj c2d 6750 - transkodovanje u 720p sa titlovima je gornja granica.
Koriste ffd show, koji ima neki bug, pa kad se pusta online content ne moze da se seekuje file vec samo play-pauza. Kod transcodinga fajlova sa hard diska u pola slucajeva moze da se seekuje, a u pola ne moze.
Ne znam koliko bi ti se laptop grejao :slight_smile:

sta da radim pojavljuje mi se crveni ekran kad krene da mi ucita xmplayer?

Ako si ga pokrenuo preko Xell Launch-a,u 99% slucajeva ce ti izbaciti crveni ekran (bar je tako kod mene).Probaj staviti player na USB flash i ucitati ga klasika sa Eject dugmetom na konzoli.

Crveni ekran je zbog USB ne rade svi uredjaju mene je zazao tako usb dok nisam uzeo ext usb hdd i ubacio na njega a i na drugi usb je radilo

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Dobro i zbog toga se takodje javlja taj problem.Imam 2 USB flash drajva i licno nisam imao problema pustajuci filmove preko ovog plejera.Pokusao sam da pustim film sa externog hard diska koji je u NTFS formatu i naravno ne moze.Takodje preko USB 2.0 uredjaja sam morao da cekam da zvuk “stigne” sliku (u pitanju je film u MKV ektenziji) a preko USB 3.0 sve ide bez nekih vecih problema.Plejer je dobar ali nedovrsen kao i sve od Ced2911.Covek jednostavno ne zna da nesto dovede do kraja i napravi to kako treba.

Ako si ga pokrenuo preko Xell Launch-a,u 99% slucajeva ce ti izbaciti crveni ekran (bar je tako kod mene).Probaj staviti player na USB flash i ucitati ga klasika sa Eject dugmetom na konzoli.

Ne znam kako da se ucita to klasicno sa eject dugmetom na konzoli :D?
Xbox klasik je majka za aplikacije da sam znao da za 360 ne moze onaj dobar plejer ne bih ga ni kupovao

Ugasenu konzolu upalis na eject dugme da izbaci vratanca od DVD-a.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk