Xlink kai na JTAG-u

uspeo sam delimicno da namestim, osim par stvari u User Interface-u koje kao da ne rade, a ionako je pustara, ima 2 coveka na xbox 360 delu cini mi se. A i izgleda da mi treba FSD (?) tako da nemam sad vremena :smiley:

Stani imas JTAG konzolu a nemas FSD ?
Imas FSD instaler.iso skini narezi pokreni i instaliraj, ako ti treba luncher.ini javi se dobices.

Nov sam u svemu tome, a i gledam po netu ove FSDove, ne svidja mi se kako izgledaju, u odnosu na ovaj pretposlednji MS-ov, bar po mom misljenju :smiley: Ali sad mi vec fali par stvarcica koje su cini mi se moguce na samo na FSD, ako sam dobro shvatio

Meni ovo zvuči super,samo koliko vidim u prethodnim postovima ima malo ljudi,voleo bih da se to promeni.Meni konzola stiže u utorak,pa ću da namestim ovo i da javim utiske.Bilo bi kul da organizujemo neke mečeve,samo ljudi sa foruma :wink:

Izacice isto retro FSD samo je jos u izradi, imas na youtube klipove. Znaci kada on izadje imaces sve isto i plus sve iz sadasnjeg FSD-a.

Jao, isprobavao sam i isprobavao sa crossover ethernet kablom i nikako nije islo! Sutra cu da uzmem neki obican ethernet pa cu da probam. Kakva je populacija na GOW3 ili MW3? Javljam sutra :wink:

…i jel neko igra halo reach uopste?

Zar nema neki Ping hack koji se stavlja na jtag konzolu i omogucava pikanje na XBS linku i Xlink kai serverima bez ikakvih problema iako vam je ping preko 30? :slight_smile:

i mene zanima igranje preko XLink Kai
skinuo sam na pc i pokrenuo ali mi nalazi samo igre i uvijek je samo jedan igrač prisutan
a na xbox-u MI SE NEĆE NIKAKO POVEZATI NA HOST
zanimaju me koje postavke moraju biti…

U osnovnom folderu Freedash-a u Networku gde se ide na Sign into Xlink Kai mora da ti pise skroz dole ispod live statusa CONNECT.


meni javlja–XLink Engine not found on network

HVALA unaprijed

sada sam connekt ali neznam kako dalje

odaberem multipler pa sistem link pa igru a onda me baci na stranicu di je host i mape i igrači ali mi je sve prazno

pokušavam sa X ali nikoga ne vidim

može pomoć