XGD3, rezanje na lap top-u

Interesuje me da li postoji neki drajv za lap top koji moze rezati XGD3 igre, ili neki extrni drajv.

Nema. Ne isplati ti se to raditi ako imas bilo kakav desktop racunar. Moze se uraditi ali moras kupiti rezac, molex power adapter, sata-usb uredjaj pa na njega kopcati rezac a to ti je velika investicija

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Mozda sam ja blesav pa ne znam sta su XGD3 igre ali ja sam to rezao sa cime sam stigao i rade. Imam neki samsung na kompu imam i neki eksterni Transcend koji nije nista posebno itd… E sada ili je ne znam sta je XGD3 disk ili se ovde ljudi loze na te rezace bespotrebno. Nadam se da je ono prvo. Inace nareazao sam sve ove nove tipa Darksiders 2 Betmen itd… i rade…

Narezivao si truncate metodom, tako moze. Da bi bili live safe, ta metoda nije adekvatna

Pa predpostavio sam da ja negde gresim. Jeste ja ne koristim live :emoticon-0100-smile

i igras igre sa diska a ne hard diska.

E ima i toga. Nije me nsto briga da ih snimam. To sam par igara u startu kada sam kupio xbox i video da nemam ja barem realne potrebe za time. Sada samo rezem, igrad i cao.

Ja sam narezao Max Payne 3 na lap top-u, instalirao na xbox i radi, ali prototype, darksiders 2… ne rade…
Narucio sam preko nemackog Ebaya liteon 124b, vec ubacen fw za XGD3, 30 e. Kad stigne onda ce valjda sve raditi…

E da, jos jedno pitanje, sta mislite hocu li moci da povezem liteon124b na laptop sa ovim

USB zu IDE SATA Adapter 13,34cm (5,25") & 8,89cm (3,5") | eBay

Imam neki stari desktop, nema ni sata ulaz, pa bih morao da se cimam traziti karticu, ovo mi je nekako jednostavnije, ako moze

To ti je inace predvidjeno vise za HDD-ove a ne za rezace, pitanje je koliko ce ti trajati pogotovo napajanje(smece), ali dobro…uglavnom mozes ga spojiti(rezac) bez problema sa laptopom.

Moze lock

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2