XEX Autofix failed

Krenuo sam da provucem Mortal Kombat Komplete Edition kroz abx i dobio ovo:


Pokusao sam 2x da ga provucem misleci da ce ga sam popraviti, medjutim opet ista greska. Zna li neko kako ovo rijesiti?

Ako ti je pod Auto Fix na Level 2, probaj da stavis na Level 3…ili obrnuto…

Ne moze. Bilo mi je Auto Fix lvl 3 i dobio gore onu poruku, a sad stavio na 2 i dobio ovo tj. isto kao i gore:


To je ovaj novi Mortal Kombat Komplete Edition nije ovaj stari “obican” Mortal Kombat, pise samo Mortal Kombat ali vidim da je metro dash gore 13699 i Wave 13, tako da je to MK Komplete Edition, a on je tek izasao danas u EU a pre 3 dana u USA, zato i nije jos verifikovan, sacekaj jos koj dan trebali bi ga verifikovati.

Naveo sam ja gore u prvom postu da se radi o Komplete Editionu. Hvala na odgovoru, cekacu par dana pa cemo vidjeti.

Nisam niti isao za time, cim sam video Abgx screenshots u kojem je pisalo samo Mortal Kombat, automatski sam i zaboravio da si napisao gore da je Edition :emoticon-0100-smile.

P.S. I evo lepih vesti, nemas sta da cekas par dana, evo pojavio ti se danas u Abgx bazi bas ta tvoja verzija(XEX CRC 2C9B8138) Mortal Kombat Komplete Edition , sada sam bas pogledao.

Evo sad sam pokrenuo abgx i sve mi je uspjesno vertifikovano. Problem riješen, hvala još jednom. :wink: