Xecuter fusion

Pojavila se nova verzija - Xecuter Fusion v1 0 7 REPACK
Pa me zanima da li je neko mozda isprobao XF,dal vredi da skidam.
Ovo je stojalo u nfo fajlu:

v1.0.7 (File Pack Size - 188MB)

  • Fixed Jasper BB (Big Block) Support

DO NOT use 360 Flash Dump Tool to extract the smc_config.bin from BB dumps, it is in the incorrect format and will NOT work!!!

To get the smc_config.bin from your stock nand dump in the correct format for the Fusion image builder, use the latest J-Runner

Advanced → Extract files

You will get smc_config.bin

You can also run this command using nandpro:

nandpro.exe nand_dump.bin: -R64 smc_config.bin ee0 20

TO BE DONE

  • Fix support for games that require dashboard 14179 (Max Payne 3 etc)
  • Add custom boot anim support for the end user
  • Lots of other features TBC

da to je Public beta.

evo 2 komentara:

  • Tried this today, pretty neat, but can live without it for now.
  • It removes xell/xellous so be careful

sacekacemo onda finalnu verziju
mada ako pise da igre sa vise diskova moraju u posebne foldere :
\Battlefield 3\disc1
\Battlefield 3\disc2
A meni su svi diskovi u jedan glavni folder,broj igre…tako da kad udjem u njega nema sanse da provalim koji fajl je od njih disk 1 ili 2.
Sacekacu finalnu…pa cu da vidim sta kazu ostali.

Koliko sam ja zaključio iz rasprava na TX i xbox360iso forumima, tx fusion nema apsolutno nikakvu korisnu funkciju za krajnjeg korisnika, i dalje se mora odraditi RGH a sve ostalo je isto,osim što ima druga boot animacija. jedino što mi je zanimljivo je uparivanje dvd drive-a…Ali na kraju krajeva koji će mi k%$"ac dvd drive ako igre pokrećem sa harda. Bolje se strpit dok ne izađe RxE.

fusion je developer dashboard prosto receno, sluzi developerima za razne zezancije koje ne mogu da urade preko klasicnog dash-a, rgh naravno mora da bude odradjen, za krajnjeg korisnika apsolutno nebitna stvar, i dalje FSD je to sto krajnji korisnik koristi, a RXE iskren da budem ako bude do nove godine bice dobro, ni traga ni glasa o tome

Dobro je sto iz dashboarda mozes da povezes DVD key na drive bez dodatog alata.
Ja sam koristio pravi DEV KIT-demo unit i mgu da kazem: retail sa RGH i FSD je najbolje za krajnjeg korisnika udjes igras, ubacis, obrises i to je to, ultimativno resenje definitivno!

Sent from my IRC using Twitter