XBR Mini!

Posto ne mogu adminima da sibnem poruku,napravicu ovaj mali thread,da saznam ono sto me zanima,pa vi brisite kasnije.Konkretno vec vise od godinu i po koristio sam Andorid 1.6 i na njemu XBR Mini “dzepno izdanje”,koje je by the way,sjajno sljakalo,prekracivalo mi vreme u busu,dugackim redovima za hleb i mleko :).Da bi od pre neko vece updatovao fon i presao na 2.1 verziju androida.Medju prvim aplikacijama koje sam potrazio na Marketu a kasnije i Google play-u je bio i XBR Mini.Posle dugo trazenja,nema rezultata.Nista ne pronalazim.Recite mi kako da dodjem do XBR Mini-ja,sta se desava sa njim? :slight_smile:

I ja sam imoa problema, smao treba spojeno da napises. Evo ti link:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vbulletin.build_1376&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS52YnVsbGV0aW4uYnVpbGRfMTM3NiJd :smiley:

Koja je prednost minija u odnosu na tapatalk?

XAXA pazi stvarno,ko bi rekao.Licno sam svakako kucao,ali ovo sam propustio…I dosao sam konacno do Mini verzije.Hvala na pomoci drugar :slight_smile:

xbr mini nije los, ali tapatalk je bolji.

XBR mini nema za iOS…

Edit: I da priupitam još jednom zašto je to tako? :slight_smile:

zato sto dev mora da plati iOS 100$ da bi oni dali licencu da radis i onda uzmu u razmatranje tvoj app … Kod Androida je to free :slight_smile:

iOS je 99$ godišnje a Android 20$.
Izdvojili bi toliko za iOS, nego je problem što Srbija nije podržana na iTunes pa je i ceo proces oko dev accounta nezgodniji. Prolaze se silne provere i ti njima treba da daš podatke od kartice i onda oni (Apple) naplaćuje tih 99$ a sve traje nekoliko dana pa onda sve to u nekoliko koraka. Tako je bilo pre dve godine kada sam posle par sati nonšalatno rekao “fuck off”. Pitanje je da li je situacija sada drugačija ili malko bolja.
Sa strane publishinga Google je mnogo bolji igrač i “partner”. Ne pitaju puno šta se objavljuje, samo da je u okvrima pravila i vozi.

@robotnjik nije mi jasno kako ovi nasi pevaci( neki) daju album na itunes? Video sam, mislim da je JANA :smiley:

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Verovatno njeni izdavaci imaju lokaciju koja je podrzana na iTunes…
Btw, neko mi je dao neki link za tapatalk… Ali ja tamo nisam nasao link sa kojeg da skinem i instaliram… Btw imam Zte Blade 3… Android 4.0.4 ICS… Ako neko moze jos jednom link, i reci sta tacno da skinem…

Ne kažem da ne može da se otvori Dev account iz Srbije, samo je procedura sumanuta.