XBR majice



Porudžbine slati na [email protected]
Plaćanje je pouzećem u dinarskoj protivvrednosti.
Sva pitanja i informacije u ovom threadu ili na mail.

A sta je sa modelima za muskarce? Mislim XL i XXL. Ovo mogu devojci da kupim, mislim s i m.

ja sam visok 195cm i imam 90kg, i veruj mi da mi je L taman kako treba, ovo su malo drugaciji brojevi.

Prvo su nam rekli da su majice za po jedan broj veće, tj da je M=L, L=XL itd (otuda i S). Kada su stigle ispostavilo se da su taman veličine kako i treba da budu, tj da je M = M, L = L. Uglavnom, komotne su, te sam se ja slikao u M majicama iako nosim L. Obe mi stoje, ali M malo zateže, dok je L taman. Možda bi Akiris mogao da se ufotka pa procenimo.
Uglavnom, ako zaista nosiš XL onda ti ni ovaj L neće puno uraditi. Gledaćemo da doštampamo neku količinu XLa.

Niko jos nije pitao pa ajd ja cu…kave su majice pamuk ili neka sintetika gde se znojis kao lud? Ima li nazad neke stampe ili je skroz crna ? I vidim placanje pouzecem,al nigde ne pise za troskove dostave,meni licno nije stalo do 200 din postarine al sam citao ovde neke postove ljudi kojima kao da su pokrali sve kad su na iznos kupovine morali da plate postarinu pa samo naglasite zarad njih.

I da hocu majice samo da dodjem kuci i isprevrcem orman da vidim koju velicinu nosim…

grrrr

Ja sam narucio M velicinu model X1. Nisam dobio nikakvu potvrdu ali se nadam da ce sve biti sredjeno :slight_smile:

Nemaš problema, dobićeš info u ponedeljak!

po ovim velicinama XL ce ti biti dovoljan, kao sto sam napisao ja sam 10 cm nizi i imam 10 kg manje i meni je L taman.

I mene zanima kvalitet materijala najvise, jer imam brdo ovakvih majci reklamnih koje sam dobijao a ne nosim ih posto su cista sintetika, kao da si se ogrnuo kesom, i to bas uspali. A ovo posto bih vec platio, lepo bi bilo da je neki dobar pamuk. :slight_smile:

Pamuk 100%
Majice su preshrunk, tako da se neće dodatno skupiti posle prvog pranja (jedino ako ih iskuvate na 90% :D)


Evo ja sam uzeo X1 model majice neki dan i zadovoljan sam. Bas je lepa i dobio sam dosta pohvala. Razmisljam i o drugoj majici :slight_smile:

Dobra stvar bi bila kad bi slali jednu majcu uz konzolu ili tv kao neki reklamni proizvod ili tako nesto :smiley:

jel ce biti nesto za jesenju kolekciju ?Nesto lagano a opet sasvim ok za ispod jaknu i uopste bez nje?