XBOX360 Store se gasi

Planiram da nabavim XBOX Series S i u planu mi je da uzmem neke X360 igre za njega. Problem je taj sto se x360 store gasi tokom sledece godine.

Jel mogu da uzmem igre online sa sajta? I jel mogu da uzmem igre sa Argetinskog store-a?

Ne znam Å”ta ti tačno nije jasno. Ti ako igre kupiÅ” prije nego store se ugasi, tebi igre ostaju te koje će biti izgubljene. A one koje su u backwards compability programu će se moći uzimati i dalje. Igre možeÅ” uzeti na arg storu ako su na njemu.

1 Like

Hteo sam da pitam da li igre mogu kupiti sa PC-a i ako je moguce sa argetinskog store-a zbog cena, moja greska lose sam se izrazio

Mislim da se gasi opcija da koristiÅ” store na konzoli, ne i da na drugim-novijim konzolama kupujeÅ” igre sa starih konzola
ā€¦

1 Like

Interesantno, ako je tako onda ekstra ne moram da zurim. Ja sam shvatio da gase store za sav hardver. Onda ne moram ni da zurim sa kupovinom konzole hahaha
Hvala na odgovoru!

1 Like

Ja koliko sam shvatio a pričali su o tome na Randovom podkastu, odlazi cjelokupan xbox360 store. Sada kako stvari stoje, Xbox One igre i Series S/X igre su sve zajedno u jednom store-u dok je 360 store odvojen i to kad ode biće izgubljen dobar broj igara koje viÅ”e nećeÅ” moći da kupiÅ” na Xboxu jer nisu uključene u backwards compability program. Rand i Jez pomenuÅ”e brojku od nekih 200 igara koje neće viÅ”e biti dostupne.

Znaci igre koje su igrive na novijim konzolama ostaju? Ako je to slucaj onda nema zime :smiley:

Sve igre od x360 ostaju na Xbox one I series store a gasi se pristup sa x360 konzole na store

2 Likes

Ekstra, hvala!

https://support.xbox.com/en-US/help/xbox-360/store/xbox-360-marketplace-update

1 Like

Opet ponavljam da će se izgubiti nekih 200+ igara koje nećeÅ” moći ni na novim konzolama kupiti.