Xbox360 + Lego Dimensions = problem :-(

Klinac ronza a ja cupam kosu , ovo malo sto ostalo .:headbang:

Imamo kombinaciju Xbox360 , uredno flashovan ili kako se vec kaze , kod uglednog clana ovog foruma :slight_smile: i sve fercera naravno . Medjutim danas klinac dobio Lego Dimensions starter pack , instalirao igru , sklopio onaj pad za figure i nakacili medjutim kad startujemo Xbox dobijamo poruku da se mora uraditi update da bi igica radila…

Kada pokusamo update , dobijemo poruku kao na slici . Ima li lekica :OO ?

Jel igra original ili je rezana?

Original , from SFRJ Njemacke :hihi .

Koja je konzola u pitanju? Mozda je laser oslabio. Da li imas dovoljno mesta na hdd?

Ima skoro 200 Gb mesta na HDD . Laser …pa recimo da je svega par puta instalirana original igrica :slight_smile: . Sad koja je konzola…pfff samo znam da je Xbox360 slim od pre 2 god , kupljeno novo u EU . Fleshovano od proverenog majstora sa ovog foruma. Kao sto rekoh , nikad nisam imao problem…skoro je instaliran original Minecraft , sve ok .

Sada , kad startujem konzolu pojavi se obavestenje da moram da updatujem konzolu , ne secam se tacno bas teksta ali kaze da igrica ne moze da radi bez update-a . Dok nisam nakacio onaj Lego dimensions dodatak na koji se postavljaju figurice tj. dok igrica nije bila instalirana nisam dobijao poruku o bilo kakvom update.

Kada otkazem update, konzola se digne normalno i sve ok . Startujem igricu i krene intro i opcije i pojavi se obavestenje da nakacim na usb onaj dodatak za figurice , odradim i dodatak samo za sekund-dva zasvetli i … nista. Poruka i dalje stoji na ekranu da nakacim dodatak …

Imas li neku drugu konzolu?

Nemam :frowning:

Takodje proveri internet konekciju. Ja bih proverio i hard disk da nema bad sektore, jer kada mi je crkao hard disk, konzola je izbacivala poruku da ne moze da procita igricu.
P.S. Da li je konzola od 320gb ili od 250gb?

Uh , ja sam totalna neznalica . Ne igram Xbox ,samo je za klinca pa mi je sve kao spansko selo . Da ja to posaljem tebi da mi frezenklujes ? :slight_smile:

Poslao sam ti poruku.

:ruk:

Da li ste rešili problem sa instalacijom portala. Imam čipovanu konzolu, instalirao sam igru na HDD i sastavio portal, ali dobijam poruku da povežem toy pad sa konzolom. Kada ubacim usb, zasvetle lampice i ugase se…