Xbox360 igre u dvoje?

Pozdrav ljudi,trebale bih mi neke trke u dvoje koje su za Xbox (ili te,spiltscreen).
Skinuo sam Grid i Pure,i obe nemaju funkciju splitscreena.
Procitao sam negde da Burnout Paradise nema,ali Burnout Paradise:The Ultimate Box ima multiplayer.

Jel zna neko sigurno neku trku koja moze u dvoje?
Ako moze,skinucu TUB,posto nisam veliki fan realnih trka :).

Jes da je realna ali je odlicna u multy-ju (split screen-u). Single player mi nije bas zanimljiv.

Do malopre smo se kidali ja i drug :slight_smile:

Koja igra?

Ladno nisam napisao koja igra :smiley:

Pa Forza 3!

Mislim da Burnout: Paradise ima local multi, nisam 100% siguran doduse. Ali Forza 3 je jedna od boljih.

Forza svakako ali ne bi trebalo propustiti ni PGR4 (Project Gotham Racing). Trkanje je OK (ima i motora), a ima i weather sistem i nocne staze…recimo da PGR moze biti i zanimljiviji u drustvu od Forze…ako nista drugo bar su staze raznovrsnije i dobro izradjene.

edit2: slep sam.

Project Gotham Racing 4.

Xbox 360 me je malo razocarao sto nema dovoljno igrica u offline rezimu za dvoje ili vise igraca, mislim da ne racunamo standardne sportske igre. Meni su ranije konzole bile interesantne bas iz tog razlog jer je retko koja igra bila samo za jednog igraca. Pokusavao sam da nadjem neke igre za dvoje ali mi nije uspevalo, ne postoji skoro nista od ranije standardnih jump & run ili platformskih 2D igara! Imate li mozda neki predlog, igra mi se i nesto u fazonu Golden Axe-a ili gde u dvoje moze da se taba sve zivo sto se zatekne na ulici?

Ne mogu da se setim bilo cega sem TMNT za XBOX360 trenutno :slight_smile:

Znam na koji zanr mislis, Golden Axe je legendaran bio u svoje vreme, pa onda Streets Of Rage, Final fight, ali to su 16-bitne konzole hehe :slight_smile:

Army of Two 1deo i 2 deo oba mogu u offline da se igraju u dvoje

Ima PGR4 u dvoje, bas smo pre neki dan igrali.
Nego, nisam znao da forza moz’ u dvoje, video sam samo preko Live-a.

Igre u dvoje …
http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?108-Igre-za-2-ili-vise-igraca-u-offline-u/page2