Xbox zamrzava na određenim igrama

Zezao te je Crysis demo, sad su to ispravili.

Mislish da mi je zbog toga zamrzavao i dashboard kasnije?!

Brzo sam citao pa nisam primetio da je to DEMO, ali mislim da je lark upravu, ali opet to ‘‘ali’’ cudno mi je to jer ti se zamrzava i Dash. Probaj da neko koga ti poznajes zamolis da i on skine sti DEMO, pa ces videti da li se i njemu isto desava. Ako mu se isto to desava, onda je do DEMO-a, verovatno je taj bag istravljen u full-u.

Demo sad radi normalno.

da ali da li mi se zapucavao u dash-u zbog demo-a?

Pa predpostavljam da jeste. Opusti se i uzivaj. :smiley:

:)))) hvalaaaaaaa!!!

da prijavim da sam imamo problem sa re5 dlc-em,odnosno skinuo sam sa live-a ceo paket,untold stories b,i sada mi orig. igra blokira na određenim mestima,u početku sam svašta kombinovao ,dok na kraju nisam izbrisao dlc,pa pokušao da igram igru bez instaliranog dlc-a,radila je savršeno,a kad sam opet inst. dlc ,opet blokira.samo sam hteo da navedem primer zbog čega sve može doći do friza igre!

Ako je original, i nemas flesovanu konzolu, obavezno prijavi da ima greska, odkud znas ,nisi jedini.

probaj te skinuti hladnjake i stavit i novu pastu.,ja sam resio dve konzole tako,koje su se zakucavale.pasta posle izvesnog vremena postaje izolator a ne provodnik toplote.

Ne treba preterivati sa pastom,samo sloj da prekirje CPU i GPU,jer premalo ili previse paste postaje izolator :slight_smile:

pre bih rekao da nevalja staviti manje paste.a ako stavis vise,hladnja ce to skinuti kada ga vratis.