Xbox Store Ultimate Game Sale najava

Za sada samo video, svi dealovi će biti objavljeni 3. Jula, pa ću tada da editujem post.
Sale počinje 5. Jula.

Lista igara:

3 Likes

FNV bc ako bude na rasprodaji, bit’ ce veselo hihihi

Cekaj, neke ce biti snizene i do 60%… Uz gold ce biti snizene jos 10%, a uz EA acces takodje jos 10%… Po ovome, trebale bi biti snizene i do 80% ?!

Ako bude Overwatch na nekom sniženju, možda to uzmem jer mi se ne daju novci za multiplayer only igru. E da, verovatno Ryse i DR3.

Ne bi rekao da će biti toliko sniženje za EA igre, kao i da li se taj popust aktivira za igre koje su već na popustu.

Onaj ekim sto sve leakuje u vezi ms i svaki gwg zna pre nego sto ga najave rekao je da ce biti popusti slicni na steamu. Neke AAA igre i vece snizenje nego na steamu.

Pa i meni je malo nerealno, ali u svakom slucaju trebale bi na neke biti i 70%… Jer pise da uz gold dolazi jos 10% snizenja… Cekamo onda jos par dana pa da vidimo sta se nudi :grinning_face_with_smiling_eyes:

Biće doom :slight_smile:

Da li vredi Division? Vidim da će biti na popustu.

I evo je lista:

1 Like

Tesko da je predobra ponuda, ne znam sta je, ali Sony ima bolje akcije. Oko 90% istih igara ima 6$ nizu cijenu…

Nego, od vas koji ste igrali obe igre: Shadow of Mordor ili Ryse?

Shadow bez razmisljanja.

1 Like

[quote=“Lordish, post:11, topic:11161, full:true”]

Nego, od vas koji ste igrali obe igre: Shadow of Mordor ili Ryse?
[/quote]Jedna i druga definitivno valjaju, ali Ryse ti je duplo pa i troduplo kraci, traje nekih 6-7h, dok SoM 20-ak, ako ides sve resavati i vise, plus Ryse ti nema RPG elemenata a SoM ima, a poznavajuci tebe vise volis RPG tako da definitivno SoM. Inace Ryse je odlicna igra ali kratka, sto znam da to tebi takodjer ne ide u prilog.

1 Like

Kad ljudi znaju, znaju :smiley: Hvala vam :slight_smile:

Super je ponuda za Murdered: Soul Suspect.
Ta igra je prosla neopazeno, a plus je dobila katastrofalne review-e.
Jeste kratka, ali je interesantna, i drugacija od drugih.
Odigrao sam je jos na launch-u na 360 i bila je sasvim super.
Tako da za 500 dinara preporucujem svima da je uzmete.

Ryse vredi odigrati zbog grafike, iako je combat sistem plitak i repetativan. Jos uvek jedna od najlepsih igara na bilo kojoj platformi!

1 Like

Ryse se predje za 6-8 sati

Shadow of Mordor, well

Predjena igra sa nekih 80% achievemenata. Dodaj jos polovinu vremena za 100%

1 Like

Eh pa nije nibsve u duzini. Ja sam cak duze igrao Ryse. Mordor mi je bio nesto mnogo braonkasto zelen i jednolican, iako od Mordora ne treba bogznasta ocekivati, geometrija nivoa je bas oldskul. Ipak, prica je solidna i dostojna LoTR mitologije, a Nemesis sistem je izazvao mali potres u industriji. Svakako, neutralno i objektivno gledajuci svima bih preporucio SoTM ali kako onda objasniti da sam Ryse ipak zavrsio do kraja. Open World igre umeju da budu odbojne i zastrasujuce.

Ja sam se kod Mordora zeznuo misleći da ima poente tamanati besomučno sve što miče van glavnog zadatka. Kada sam se nakon ihaj sati provedenih nad besmislenim i repetativnim misijama okrenuo main questu, završio sam za par sati. Jedina dobra stvar tolikog tamanjenja orkova je što sam bio overpowered i ostatak igre slistio za par sati.

Pazario Ryse za $9.90

Očekivao sam Dead Rising 3 da će biti na spisku, ali ništa za sada.