Xbox Series X Halo Infinite Limited Edition i Halo Elite Controller najavljeni

9 Likes

Prelepo :heart_eyes_cat:

koje su to slucalice? lici na Turtle Beach…

edit: Razer Kaira Pro

1 Like

Auu, ovaj kontroler sabija. :astonished::heart_eyes: Prosto mi bude žao da pritisnem palicu za sprint na ovakvim kontrolerima. Na apex sam stavio da automatski trči sprint baš zbog toga. :joy: I kul je što na Series S ima ovo narandžasto svetlo dole. Voleo bih samo kad prave te edicije konzola, da na njima bude i malo neke teksture i tako nekih detalja, da ne izgleda kao da je samo nalepljen neki skin sa neta.

To je Seagate 5TB HDD

Conquer your gaming limits—while showing your love for Halo with the officially-licensed Halo Infinite Special Edition Seagate Game Drive for Xbox. Pocket-sized, up to 5TB of storage, shrouded in exclusive artwork, plus customizable LEDs to create an epic Halo experience. Play Halo Infinite directly from the drive on your Xbox One or use it to store the entire back catalog of Halo games on your Xbox Series X|S. Arm yourself with the power of your Halo Infinite Game Drive—adventure awaits. The Halo Infinite Special Edition Seagate Game Drive for Xbox will be available this October for $99.99 (2TB) and $159.99 (5TB) from select retailers worldwide. Check Seagate.com for more information.

1 Like

:joy: :joy:

Ja sam prvo mislio da je One X. Reko wierd but ill allow it…

posle vidim Seagate haha

5 Likes

I ja čitam, rekoh kako mi je promaklo da su i S uradili :laughing:.

3 Likes

:joy: Meni bilo logično da je SS, nisam ni zagledao previše. :joy:

1 Like

Ja još gledam kad napisašte da je SS, gde mu nestadoše otvori za hlađenje :grin:

Mislim u sebi, nisu valjda ludaci napravili neko novo hlađenje bez potrebe za otvorima :joy:

3 Likes

200€. Kakvi narkomani.

199 je redovna cijena tako da za samo 1e razlike dobijaš limited

2 Likes

Ništa od toga nema ovde… znam, first world problem i to, ali kmee…

Oko 167e je regularna cena. Ali je generalno skoro uvek rasprodato. Ima brdo polovnih da se kupi.