Xbox Series S|X tema

Kao apple sa punjacima…
Vidi se da su ih isti mama i tata pravili.

https://twitter.com/DiscussingFilm/status/1718784209890710008

@robotnjik da li ovo znaci da od 12.novemra necu moci da koristim svoje Steel series Arctis Nova 7 sluske? :hot_face:

Ne verujem… autorizovace ih. Steelseries je veliki brend. Pucali bi u nogu sebi i besmisleno bi bilo.

1 Like

Kaze dodaci i kontroleri. Cisto sumnjam da ce i sluske da uvrste u tu grupu. Za ove aksesoare verujem da se odnosi na punjace i slicne gluposti.

2 Likes

Imaju ovu oznaku na kutiji, proizvod koji je za Xbox tako da si miran.

3 Likes

Steel Series bi trebalo da je autorizovana kompanija. Ovo se pre svega odnosi na one koji nemaju ugovor sa MSom. Postoji dosta opreme za cheat ali isto tako i validnih dodataka. Podjednako glupavo, ali koliko vidim vrata su otvorena da proizvođači koji nisu licencirani to urade.

1 Like

A post was split to a new topic: Problem oko povezivanja Xbox konzole i rutera

https://x.com/klobrille/status/1719735072767475960?s=46&t=0dk2SkP4ZHqzThKNo-pOpQ

Grounded sam hteo da mi se svidi, al nije islo. Sve je bilo za korak previse komplikovano i stresno, stalno sam se osecao pogubljeno. Subnautica zasad ostaje jedina survival igra koja me drzala prikovanim za ekran do kraja.

Ceo svet: apsolutno nista
Mi na forumu: da vidimo kakve su microsoft brojke ove godine pa da sudimo

Daj i meni kontakt, nemam problem ali sam iz Niša, da ne tražim ukoliko zatreba :')

https://x.com/okami13_/status/1722791483055423540?s=46&t=0dk2SkP4ZHqzThKNo-pOpQ

Slično se desilo sa Alan Wake 2 developmentom, kada je Remedy zbog Series S našao nove načine optimizacije za XSX i PS5.

3 Likes

Konačno poen za krompirka. :sweat_smile: Umorio sam se čitajući stalno kako koči ovu generaciju.

5 Likes

Baš. Ni na PC-u nije bolje stanje sa mnogim igrama, baš ih mrzi da optimizuju (ili bolje rečeno izdvoje novac za istu). Što se mene tiče, dobro je što su konzole i dalje tu, i što je Series S tu, jer će ih terati na bolji development, a ostale da razvijaju nove tehnologije za bolje performanse :slight_smile:

1 Like

Od toga da koči, došli smo do toga da je spašava :face_with_hand_over_mouth:

3 Likes

Ljudi, je l’ uzimao neko GP u poslednje vreme? Ističe mi ovih dana i nisam pametan šta i kako, a sinoć čujem da više nije 1:1 konverzija Live Gold u GP, nego 3:1. Neko neki predlog?

Da si ti nama živ i zdrav, nije 1:1 već neko vreme. Plus su digli cene Core i GPU za nove korisnike, tako da ako bi otkazao sad kapiram da bi plaćao po višoj ceni, prvo proveri koliko će ti skinuti sledeću pretplatu.
Probaj da najuris na allkeys kodove za core ili GPU.

Ma ništa mi neće skidati, nije mi uključena automatska obnova. Mene je zimus mrzelo da se cimam, pa sam preko KP uzeo 10 meseci i lik mi je sve odradio remote :slightly_frowning_face: Sad gledam na KP, oko 4.500-5000 je 12+1 meseci.

Поздрав другари, кратко питање , већ две године сам власник хбох серије с, временом ми је хард постао стварно мали :grinning: дајте неки савет како најлакше повећати меморију…мислим и да буде исплативо, видео неки сеагејт екстерни ссд искључиво за серију с али иде преко 200е

Jedan od razloga zasto se Series S nazalost ne isplati… za taj dodatak koji ces sad da platis, mogao si da kupis X sa 1tb i da te ne boli glava :sweat_smile:

Imas obicne HDD memorije koje mozes da uzmes jeftino, ali samo za starije 360 i XONE igre… na njemu mozes da storujes i nove Xbox igre ALI SAMO DA STORUJES, ako budes zeleo nekada da ih igras moras da ih sa tog kupljenog eksternog HDD prebacujes na interni SSD :skull: glavobolja bukv (internet downloadi su danas brzi od HDD->SSD prebacivanja)