Xbox Series S|X tema

Možda nekoga zanima ova ponuda u Computerland-u.


3 Likes

Jel ima na nekom storu promocija za prvi mesec GPU?

1 Like

Valjda je to ukinuto.

4 Likes

Imam problem koji sam malo cas identifikovao. Imam wired Xbox stereo headset slusalice. Ubacim u crni series X kontroler ne cuje se nista, ubacim u beli-rade! Ne znam o cemu se radi? Nije valjdo riknuo output crnog kontrolera?

jbote bas mi krivo. Nista nisam neubicajno radio. Jednostavno nema zvuka kada ubacim sluske u crni kontroler

Pogledaj da li ti je utisan zvuk.

2 Likes

kakav sam debil, ona skala u audio opcijama headset chat mixer je bila skroz desno. Sto znaci da sam u poslednjoj online sesiji podesio tako da bij cio samo drugara, a ne zvuk iz igre. Cudi me da se to ne resetuje kada iskljucim konzolu, odnosno izvucem slusalice. Znaci ta custom podesavanja su bila samo na crnom kontroleru, zato se nije cuo

Pretpostavo sam, dobro je, cudan i redak kvar bi bio da je stvarno otisao 3.5mm in.

1 Like

Kad smo kod čudnih kvarova, meni pre neki dan nije hteo kontroler da se upali kad sam zamenio baterije. Jednostavno mrtav. Stavim druge baterije, isto ni znaka života. Ubodem ga direkt u konzolu, živne. Skinem s konzole, opet mrtav.

Tek posle jedno 15 minuta zamajavanja, pali-gasi i xbox i kontroler, bodi-vadi, u jednom trenutku samo opet proradi ko da ništa nije bilo.

Kad već kukam, desilo se isto par puta da se xbox upali al da ne stiže signal u tv.

Mušičava konzola. :roll_eyes:

2 Likes

“Musicava konzola” rece. Ne da mi da se igram. All work no play makes him a dull boy. :axe: :laughing:

1 Like

@n00dle probaj

Store link:

2 Likes

Na radaru mi je, ubeđen sam da će doći na gp, pre ili kasnije.


Napokon :smiley:

17 Likes

:hugs::heart_eyes: :achievment: bravo

1 Like

Nisi mogao gore da slikaš :joy:
Jedva izvalih šta je :grin:

3 Likes

A Jbg bilo je dosta prečih stvari a i nisam hteo da dajem nenormalne pare. I ovi sada izašlo na nekim sniženje pa reko ajde.

5 Likes

Ja mislio uzeo za dnevni boravak,u svakom slučaju nek te dobro služi

2 Likes

Computerland?

Cenis da ga je uzeo za 64.999,00? :joy:

2 Likes

Da neko sniženje samo danas još valjda i to samo forza 5 bundle

2 Likes