Xbox Series S|X tema

Like a :alarm_clock::face_holding_back_tears:

5 Likes

Ovo se čekalo. :slight_smile:

Da vidimo koliko je overhyped :cat2:

2 Likes

Onako. Šta znam. Cool je igra jer je nešto novo u moru sličnih igara. Nećete sigurno baciti na dupe, ali vredi probati :+1:

3 Likes

na moj nadgrobni spomenik mozete da stavite “taman za game pass”

5 Likes

Dobra igra, zanimljiv distopijski svijet, nije preduga… Jedino jeste možda malo navikana od strane ljubitelja mačaka :cat:

Jel može da se igra sa ćelavom mačkom?

Možda na PC sa modovima. Mislim kad mogu igrati sa CJ iz San Andreas ili sa Šrekom, ne znam što ne bi moglo sa ćelavom mačkom. :grinning:

1 Like

Dobila igra silne hvalospeve, 10 i 9 pljuštale naokolo, razne GOTY nominacije. Zato me zanima da li je overhype ili zaista vredi.

1 Like

Jako :joy: prvo nivo te tera da vidis cemu toliki hajp. U drugom skontas da je bezveze i smoris se. Cute jeste ali je lakse ukucati u google cute kittens nego se cimati sa igrom.

@yolixeya ako izadje za pc, igrace se sa CJ-om i Kratosom

1 Like

Na PC je izašla kad i na Playstation.

1 Like

3 posts were merged into an existing topic: [MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Haha sad citam i znam da je sala, ali US i UK verzije konzola imaju drugaciji AC outlet za strujni utikac :joy:
Potraznja u tim zemljama je najvecaa, zato ga retko i ima na stanju

Mozda ne bas GOTY jer je te godine ipak Elden Ring neprikosnoven a vrlo blizu je i Ragnarok, ali svakako je ostavila trag. Gameplay u kome tumaras po svetu resavajuci razlicite robotske probleme sa ogranicenim opsegom kretanja, malo je tanak, ali svet je toliko pun detalja da se osecas sve vreme kao u dobrom SF romanu. Nevezano za to da li si ljubitelj macaka (znam da jesi), ovo je igra koja bi se morala naci na bucket listi svakog gamera.

1 Like

Xbox One nije resavao kablic posto su magarci stavili komplet transformator unutra koji je SAMO na 110v verovao ili ne.
Imaju oni te debilne gasove. Ono mi smo ceo svet i pre nas nista posle nas potop i samo mi postojimo.

Tako sam ja 2007. spržio adapter od X360 donešenog iz Amerike :rofl: Samo nakačio kabl na onaj naš prelaz/adapter i direktno u struju.

Znam, kada je pustena u prodaju ta konzola ja bio za Bozic u US i super ponuda. Zamalo da se zajebem i kupim. U zadnjem trenu pogledam. I sipak!!

Srećom konzola bila ok, izgoreo samo osigurač unutar adaptera. Kasnije sam nabavio adapter za EU tj 220V.