Xbox Series S|X tema

Meni poprilično dosadan podcast, prepun opštih mesta i slabe informisanosti. Konačno razlog da ih poslušam.

1 Like

Dobro KF je generalno jako Playstation orijentisan podcast, i to prilicno dogmaticno vezan za fizicku konzolu, cak sabotiraju i PSVR i sokantno je koliko su neinformisani za sve ostalo. Ali eto posto godinama ne rastu previse pokusavaju se malo prosiriti, moto daj sta das. Redfall review im je bio prilicno OK i realan, manje vise.

3 Likes

Slušao sam ih redovno u početku, bilo je dobrih momenata, ponekad iznenađujuće “provokativnih”.

Ako ništa, bar je Parris poprilično korektan lik kojem je stalo do brenda i trebao bi postavljati teška pitanja.

Al opet dzaba, ako neko zna izgovoriti 10 rečenica a da ne kaže apsolutno ništa, to je Spencer. :grinning:

Ovi intervjui su uvek manje više limitirani sa pitanjima. Čini mi se da je jedino E3 Giant Bomb godišnji intervju sa Philom bio “organski”, bez prethodno dostavljenih pitanja i PRa. Čisto 1:1.

1 Like

"We know it’s frustrating. We’re committed to doing better. It’s about delivering quality games to Xbox fans. We hear you.”

Pročitaj Phillovim glasom :slight_smile:
Ja ga cenim volim i postujem, ali vreme je malo da iskulira, ima mladjih, pametnijih…

1 Like
4 Likes

Poprilično je pissed off. Vidi se da je ovo baš bila luda sedmica.

I jako zanimljivo da je spomenuo Hellblade 2 i Avowed uz Forzu i Starfield. :eyes:

2 Likes

Da, odličan podcast. Ništa skriptovano ili kontrolisano, svaka im čast na tvrdim pitanjima. Takođe vidiš Philove reakcije i govor tela, da ono što govori zaista misli i oseća.

1 Like

Dosta insighta u development Redfalla. Nekako ono o čemu smo i pričali. Delay jednostavno ne bi donio ništa jer igra jednostavno nije dostigla određeni kreativni kvalitet. Da su to samo bagovi i slično, moglo se i odložiti ali ovako nema ni smisla.

2 Likes

Odličan intervju. Slatkorečiv je sunce mu poljubim, opet mu sve verujem. :xbox:

1 Like

Haha de mu verujem. “Našminkani” Don Matrick.

P.S. da se razumemo ni Jim Ryan-a ni malo ne mirišem. Menadžeri su to, namazani svim bojama od glave do pete.

Ja majicu poručio :heart_eyes: :achievment:

1 Like

Nemoj sada ce pojedinci da krenu da pene. :joy:

1 Like

u pravu si @ph1beropt :saluting_face:

1 Like

phil-spencer-cringe

1 Like

Osim sto je totalni korporativni teddy bear, prepricajte mi u dve recenice, sta je zapravo rekao?

https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/137k13f/phil_spencer_xcast_interview_video_link_and/?utm_source=share&utm_medium=android_app&utm_name=androidcss&utm_term=1&utm_content=share_button

Imaš tu neko ispisao bulletpoints

1 Like