Xbox Series S|X tema

Da li je jedna igra sa Fall u nazivu bila uspesna? :thinking:

Moj klinac dobio :grin:

9 Likes

E ova je već lepa :grin:

Za srce si me ujeo :sob:

Hmm, ne volim podcast-e generalno, nisam taj tip i nije mi baš nešto što inače slušam/gledam… Ali interesantno mi je kako je transparentno i otvoreno odgovarao na sva pitanja, a ovi ga vala nisu štedeli i pucali baš pitanja koja bih i sam verovatno pitao. Vidi se da je bio težak mesec, lik je baš smoren i sam kaže da je smoren trenutno prvo ono sa akvizicijom i sad Redfall.
Ako ništa drugo, eto mali respekt kako izlazi na kraj sa ovakvim pitanjima. Idemo dalje… Da vidimo šta će biti u junu, nadam se nekom Evil Within 3 :heart_eyes:

Inače jel i Sony sprema neki event nalik ovome sa novim igrama od bar sat ipo vremena…? :thinking:

4 Likes

Sony ce samo u 10 minuta da pokaze Spajdi 2, Marvels Wolverine, Final Fantasy 16 i —>

Nek daju i oni neki event od sat ipo da kao čovek ispratim uz pizzu i limenku tamnog Nikšićkog, a ne ovo od 15 ak min, taman načnem limenku i šta posle… Posle moram da prospem pivo :joy:

Nedostaje mi E3 :sweat_smile::joy:

3 Likes

Ma izgladiće situaciju kupovinom ea I ubi zajedno

2 Likes

Xbox majca, u kojoj upravo dizem tegove (slike se nece desiti, ako se neko uzalud nada), takodje nije losa… ali mnogo je sarena, pa je nosim samo po kuci, dvaput godisnje.

Da ludilo bude vece, u pokusaju da izlecim Playstation fanbojizam i povratim balans u konzolnom univerzumu, stavio sam danas i Xbox facewatch.

I tako, sta ima kod vas :laughing:

1 Like

Glasine su da Tango sad radi na nekoj multiplayer igri tako da nemoj se previše nadati.

Zar ne rade na JRPG igri?

Ovo je moja najsvezija informacija.

2 Likes

Da i to sam pročitao. Sasvim je moguće da rade uporedo na dvije igre kao što su radili Ghostwire i Hi-Fi.

2 Likes

Posle HFR, Tango mi se popeo na listi XGS studija.

3 Likes

Pa ako budu razvijali EW3 bez Shinji Mikami-a to neće biti to, nema šanse. Ko što ubogi Konami nikada neće napraviti kršten MGS bez Hideo Kojima-e. Setite se Metal Gear Survive-a koji je to propast bio…jeza

Pa Mikami nije bio direktor za EW2, samo supervizor i producent, John Jonas je bio glavni. Mikami je izgleda još tada polako počeo sve da prepušta drugima u vezi TG.

Ma nek izbace kakav god samo da daju neki novi kvalitetan survival horor. RE4 remake je super ali na kraju dana znam šta će da se desi, kad koji boss i sl. Tako da mi se igra nešto novo u horor žanru.

Inače, kakva je to bela hendheld konzola iza Filove glave na polici…? :thinking:

Rog Ally.

Cak je spomenuo na kraj intervjua juce. :slightly_smiling_face: Da je “excited” za konzolicu.

3 Likes

Gde je nestala applikacija iz store zove se Duplex.play ?

edit: nasao

6 Likes