Xbox Series S|X tema

Ma god dana i tako svake god dok ne dodje do 5 god. Odustao sam jer planiram da predjem na X pa nema potrebe da stackujem garanciju…

2 Likes

Nisam pre primecivao,izgleda da je ipak neki update u pozadini bio.Evo ne cuje se sad kad sam dosao sa posla,a jutros se cula.

Live će biti deo bilo kog Game Pass servisa, naime taj Game Pass Basic će biti oko 5$ i u njemu su samo MS + Bethesda igre.

Znači da bi igrao online, trebaće ti bilo kakav oblik Game Passa.

Kada sam ovo prvi put čuo, pomislio sam da se online neće uopšte naplaćivati. I dalje će biti free za f2p igre.

Videćemo.

4 Likes

Malo čudna odluka al ajde da sačekamo zvanično.

1 Like

U principu ko je kupovao samo Gold zbog multija, i dalje to isto ima + sve 1st party igre iz servisa.

3 Likes

Ma onda nikako, ja sam mislio to jednokratno platis i dobijes +2 godine ili tako nesto, nema nista od toga, lepo ti te pare u budžet za X :grin:

3 Likes

Ne znam koliko se vidi ali izgleda da covek kupuje seriju s na kilo :joy: 3 kese x 3 konzole :joy:

5 Likes

mora da je neki nas pa ce to prepropda na KP lmao

7 Likes

2 posts were split to a new topic: Starfield izlazi 6. septembra

2 Likes

Da li imate nekog prodavca za preporuku? Hteo bih da uzmem Series S, neki prodavac koji bi ispostovao i resio garanciju u slucaju potrebe a ne da se ne javlja? Subotica, Novi Sad, Backa Palanka znaci Srbija :smile:

Backa Palanka?

Da da cesto sam tamo okolina. Isao sam u srednju u BP u 9maj :smile:

1 Like

Nije valjda da nema nikog? :smile: mislim ko je posten a da je i prodavac :sweat_smile:

1 Like

Ja sam iz Palanke i prodajem konzole, al trenutno istekle zalihe :grinning:

Hahah e jbg. Kad ocekujes ponovo ?

1 Like

the username checks out