Xbox Series S|X tema

kome realno treba 4K? 1080p, 1440p je i dalje puna kapa? a ako je ista “krompirko” to je moj komp xd

pa nez ja bih se zadovoljila sa SS i to je plan za blisku buducnost. a za sada me iznenadjuje koliko dobro radi cloud gaming preko passa. povezan mi komp na tv, pokrenem igru na tvu, kontroler u ruke i osecaj je i dalje do jaja. mada ja nisam mnogo zahtevna tako da ima i toga

Po meni je mnogo bolja kupivina Series S od One X. Nove igre koje su optimizovane za novu generaciju u skoro svim slucajevima rade i izgledaju daleko bolje nego One x. On i kada podrzava visu rezoluciju u svemu ostalom je daleko gori, od samog nivoa detalja u igri, fps, ucitanja itd. U starim igrama je naravno bolji jer series s pusta one s verzije igara. Na stranu sto igre polako prestaju da izlaze za One x.

1 Like

SSD >>> kakav crni old gen

2 Likes

Jedan od problema je i memorija koja je samo 365gb ok je za casual gaming ali meni je bilo previše cimanja kopiranje sa externog na interni i obratno.One x modifikovan sa nekim ssd diskom je trenutno odlična opcija za budget gaming u 4k

Sta znam nikako ne bih kupovao old gen, dzabe ti u njemu ssd kada igre nisu isprogramirane da to koriste. Lupam izadje sada novi Fortnite update, nije da to igram ali primera radi, sta god stavio na One x on novi update ne podrzava iako gura vecu rezoluciju od Series s. Igra izgleda zbog novih tehnologija i pored nize rezolucije generacijski bolje nego One x sa ili bez ssd. Pritom glavna stvar igre prestaju da izlaze za njega Series S ce svakako gurati generaciju do kraja.

Na duže staze je bolji series s zbog podrške,naveo sam trenutno stanje.Slične su cijene i posle vrlo lako možeš preći na series s.

Lol, nova arhitektura >>> stara arhitektura, evo i to sam rešio.

Uh nikada ne bih mogao zbog harda i brzine sistema, ucitavanja, ucitavanja igara, nivoa. Ogromna razlika. Imam One X jos u dnevnoj, mucenje bilo sta pokrenuti.

Ja sam naveo lični primer jer sam imao i one x i series s u istom trenutku i morao sam uzeti series x jer mi series s nije pružio užitak kao stari one x na 4k monitoru

1 Like

Ja koristim one x za casual ispred drugog TV-a odigram cod mw2,warzone i apex,meni radi posao

Eto kompletnog objasnjenja :man_shrugging:

Kao sto sam rekao ja ili sam corav ili ste preoptereceni obicnom kutijom za zabavu nekakvim detaljima.

Meni S izgleda perfektno na 4K TV. Nece mi pasti kruna sa glave ako odigram i u 30 fps.

Imam utisak da neki kupuju i pale igre samo da vide grafiku, rezoluciju, fps. Nikakvog uzivanja.

Mnogo me izludjuje prica, marketinske gluposti, recenzije, blogovi i ostale budalastine.

3 Likes

Nisi bas u pravu…engleski ima sve rodove, i cetiri padeza :slight_smile:

1 Like

Gospoda, ovo je bundle, a ne kao nesrećni Sony što trpa 10 igara.

Microsoft lepo ubaci jednu igru i to Premium Edition (na Store-u kod Amera košta 99.99$), al zato Bundle skuplji za 60$. Ispadne igra 60$.

Sony bi ovo cenio na 650$. :rofl:

Sony ima svoj sistem obračunavanja za bundle

Oni naplaćuju to što su pakovali za tebe :joy:

@nikolapfc89 slažem se sa svakom rečenicom. I ja sam počeo da stičem utisak da ljudi ovde igraju igre samo zbog grafike. Meni je gameplay prioritet. Zato mi je i drago kad sam video @MladenVR kako je pržio vampire :grin:

1 Like

Ma przim SS ja. Koliko igram bolje mi i ne treba :rofl:

2 Likes

Da je to.stvarno videlo neki 4k pa da pricamo. Ajde vise da batalimo te 4k bajke. Daj ti meni ultra ili high grafiku na HD a ne te bajke o 4k na 12fps i low detalje.

1 Like