Xbox Series S|X tema

Jel mi veruješ da mi zabola reakcija na tvoj komentar i sad nmg da promenim a ni da sklonim srce. :rofl:
Robote rešavaj ovo. :joy:

Na ajfonu nema tih problema :grin:

1 Like

Zato Miki i migrira kod nas :joy:

1 Like

Ni na Samiju, to je Motorola exclusive feature :joy:

1 Like

Mat crna je Xbox boja kao što Sony ima onu sivu

1 Like

A klasičan marketing, default PS5 je beli i svima je odjednom lepši crni, XSX je default crni i svima je odjednom lepši beli …
Jednostavno svi bi da imaju nešto drugačije od ostalih .

4 Likes

Mozda sam promasio temu,ali ajde da pitam :sweat_smile:
Kako cistite konzolu da li treba da se otvara i da li to mogu ja ili serviser neki? :sweat_smile:

Od cega da cistis novu konzolu zivota ti? Produvaj to samo ustima :rofl:

1 Like

Može da umire u najgorim mukama, otvarana i usisavana biti neće :joy:

2 Likes

ja za 6 godina jednom odneo PS4 kod drugara da je produva kompresorom. Sta ga je prasine izletelo :joy: i to bi bilo to sto se ciscenja ticalo :joy:

2 Likes

Pa ne znam kako to ide,zato sam pitao,onda ne cackam nista da je nebi zeznuo :sweat_smile: hvala na savetima :sweat_smile:

1 Like

VIdi na youtube šta ti treba.Ja sam rasklapao prošlu generaciju konzola zbog termalne paste i čišnjenja ali ove nisu toliko još radile da bi morao da ih otvaraš.Jedino da izduvaš onim vazduhom iz konzerve preventivno

1 Like

30 godina igram na konzolama, nikad nisam slični radio, niti ću. Pritom, nijedna mi nije crkla, ikad. Kontam da ima ljudi kojima je zanimljivo to da rade, ali ne treba brinuti da će biti nešto ako se to ne radi. Samo se opusti i udri.

2 Likes

Više sam iz znatiželje radio nego što je možda i bilo potrebno ali meni je to opuštanje od posla i gluposti koje me u toku dana iznerviraju

1 Like

Imran Kan u zadnjem Giant Bombcastu: MS u razgovorima sa nekoliko japanskih izdavača/studija oko potencijalnih akvizicija. :fire:

1 Like

Sledeća vest: MS kupio Kojima Production i slika Kojime koji skače od sreće pošto se uhlebio na duže vreme :joy:

2 Likes