Xbox Series S|X tema

Znači kad budem prodavao konzolu moram staviti maksimalno ispravna a ne ko neke što rade a nekad i ne

Radi kozola, ja se naigrao od prvog dana izlaska, to je jedino što se dešava, al jebi ga nije ništa savršeno pa ni xbox.

Ja bi to reklamirao ako je u garanciji posle ode HDMI čip i baciš sve u đubre

Ma jok, a i nije više u garanciji.
Restart rešava to, tako piše i u supportu, to sam mogao i ja da im kažem :grin:

Ne znam da li si ozbiljan ali ko ce zbog toga da ti uvazi garanciju? I sta ces reci? Ne komuniciraju xbox i lg i daj hocu zamenu :grin:

1 Like

Reći će ti kupi TCL :grin:

https://www.oled-info.com/lg-teams-microsoft-promote-lgs-oled-tvs-offical-xbox-series-x-partner

1 Like

Ja duboko u sebi zelim i dalje da verujem da nas Sloba sve ovde zajebava.

1 Like

PS5 je zmaj bre! :smiley: Vidis Sloba kupio Series X da igra Black Ops II iz 2012. godine :joy:

2 Likes

Lepo piše “supports automatic updates of console and games”

Tako je, izvadili mu kilo bakra on radi još bolje :grin:

2 Likes

Još malo i kupovace se bakar zasebno :smile::smile:

1 Like

Ma jok odakle ti taj zaključak

Evo da i ja potvrdim da nikakvih problema nemam sa Samsungom i SX. Niti zeza rezolucija, niti imam problema sa Quick Resume, ne pamtim kad mi je poslednji put napravio neki problem.

1 Like

Odavno smo resili to da se taj problem uglavnom javlja na xbox + Lg. Nema svrhe dalje komentarisati. A činjenica je da nikome od nas to ne smeta :man_shrugging: qr je pa tek posebna prica i blaže receno - katastrofa. :slightly_smiling_face:

Ja nemam problam sa Series S i starijim LG televizorom. Series S je kompletan proizvod :joy:

2 Likes

Postoji li pravda za series S ili je i on na podu? :grin:

Ja nemam taj problem. XSX + LG CX.

2 Likes

Series S ima svoj kutak :joy:

6 Likes

Kupi baterije Pirke :grin: