Xbox Series S|X tema

E @SlobeX došlo tvojih 5 minuta :sweat_smile:
Vreme je da se uzme neka ozbiljna lova :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

B92: Gejmeri u panici Gejmeri u panici - B92

Toga sam se i plašio,zamisli izda te kontroler a nemaš priliku da nabaviš drugi

1 Like
2 Likes

Zamisli da MS kaže drugačije :joy:

2 Likes

Zasto kad udjem u store ispod mi ne pise koliko imam para? Uvek je pre pisalo, ne znam jel sam negde to ugasio ili je svima tako.

Kad odem na account jedino mogu ovako da proverim

Onako mi je dosta prostije,pa ako se neko razume neka pise :slight_smile:

Ja sam uvek tako proveravao.

Meni onako lakse,pogotovo kad odem da gledam popuste odem u store i vidim koliko imam,mislim znam skoro uvek ali mi je ovo sad novo i sklonjeno i malo me smara da idem non stop u account i kucam sifru da bi proverio ako mi nesto treba da uzmem

Ja nikad nisam video da tu piše kinta, zato sam i proveravao tako kao što si postavio :person_shrugging:

2 Likes
1 Like

I dalje sića naspram NSW :wink:.

1 Like

Cene kod nas su baš ludačke…

1 Like

Ako verujes neke od nasih domacih radnji sam dopunjavao sa Series X , nekad par komada nekad na vise i prodavali su ovako u svojim radnjama po 100-150€ vise sa “domacom” garancijom :grinning: naravno da necu reci koje su ali medju poznatijim kod nas :blush:

3 Likes

E živote, toliko o našim “ozbiljnim” firmama…

Da je sreće pa da dođe MediaMarkt kod nas i razbuca ovaj kartel prodavaca tehnike…

2 Likes

A znas kako te cimnu, prvo kupe jednu i dodje ti lik da proveri koliko imas licno,onda kad vidi da imas na stanju kaze zvace te taj i taj i to su ti vecinom nase domace radnje, ne mogu reci da se klosare za placanje jer sam imao uvek najpovoljnije cene dok sam ih nabavljao,ali kad sam usao na njihove sajtove sokirao sam se. Naravno da su ljudi to kupovali zbog “domace” garancije :grinning:

3 Likes

Koliko vidim na KP ima X koliko hoćeš i još piše na stanju …

2 Likes

I cena je odlicna, 520-30 mozes naci novo sad

1 Like

Zahvaljujući KP-u imamo bolje snabdevanje konzolama i to po pristupačnim cenama nego mnoge zapadne zemlje.

499€ kod Jakova :relaxed:

1 Like