Xbox Series S|X tema

Moja je na sleep režimu otkad sleep režim postoji, neće joj ništa biti.

Laptop mi je na sleepu 11 godina, šljaka kao leptir.

2 Likes

Eh, to je mogao biti pravi halloween :smiley:

Da imaš dva režima, ideš samo na energey saving i onda je tek konzola totalno ugašena.

2 Likes

Šta su dodali?
Pa ovo je bilo od prvog dana samo nije ovako izgledalo.

1 Like

Pa nisu dodali samo su ga malo napokon sredili… Ali sam update valjda ima dosta nekih poboljšanja, ali nisam stigao da istražujem.

1 Like

Ustvari ima tri režima gašenja. Ima energy saving mode gde opet konzola nije baš 100% ugašena, ima sleep mode i ima Full shutdown s tim što je ta opcija bila skroz zasebna i izdvojena od ove dve iz nekog razloga i toj opciji je pristup jedino u settings i u power off opcijama.

Meni je uvek na energy saving ili full shutdown, a sleep prebacim samo kad stavljam nešto da se skida preko noći i posle opet vratim na energy saving mode. Par sekundi brže paljenje mi ništa ne znači.

3 Likes

Možda zato što ni power saving ne gasi konzolu skroz :thinking:

3 Likes

Lg i Xbox kombo boga pitaj šta se tu dešava

2 Likes

Nema to veze sa LG televizorima.

Evo ono što smo pisali ranije a stoji i u xbox support:
Some players have reported that the console is displaying at the incorrect resolution when first turned on. If you encounter this behavior, submit feedback via Report a Problem and be sure to include the make/model of your TV/display in the description. After submitting your feedback, follow the workaround below.

Provide feedback to Team Xbox

Workaround: Restarting the console via the Power menu (holding down the Xbox displays the Power menu) should resolve the behavior.

2 Likes

Ma Series X je poluproizvod.

1 Like

Ali je zato S ceo :grin:

2 Likes

Zašto nemam ja taj problem?? Nemam lg prosto

Znam ljude koji imaju LG CX kao i ja i nemaju taj problem, a kod mene je bilo i na Samsung Qledu tako da nije samo do LGa, ovo u Xbox supportu piše i posle najnovijeg update-a…

2 Likes

Ali kako skida update a ugašena konzola i povezan na lg tv to mi nikako nije jasno sigurno neka nus pojava kao i to sa rezolucijom

Ne znam Slobe stvarno, kontaktiraj xbox support ako te zanima, pošto očigledno ne veruješ u ono što pišem…

Ti ovde automatski imas problem :joy::joy: samo LG :joy::joy::joy:

2 Likes

Nema LG ali moze da pogleda :joy:

1 Like

Ma prijatelju nemam pojma šta pričaš ja samo kažem da određeni članovi konstantno imaju neke probleme koje ja nemam a isto imam Xbox ali nemam lg

Ok je LG samo mi skup i bagovit sa Xbox u kombinaciji,TCL radi bolji posao meni

1 Like

Pa zato sam i okačio ono što piše u supportu, ne ono što mi pričamo da ne bude da izmišljamo da “najjača konzola” slučajno ima neki problem, ti nemaš uživaj i pusti nas da kukamo :grin:

1 Like