Xbox Series S|X tema

Uf, imaš te rewards poene za Game Pass igre koje igraš. Mislim da ne može baš koju ti hoćeš već ih ima u rotaciji na nedelju dana. Tj. za odredjene igre trebaš odraditi par vrlo prostih zadataka. Tipa predji 3 misije, uradi ovo, ono i dobijaš poene. Kasnije te poene možeš da redimuješ ne samo za vaučere za novčanik već i za mnoge druge stvari. Ja sam to jednom radio sa VPN-om i aktivirao na kraju te poene uz pomoć švedskog broja telefona. Instant su mi ubacili 5$ u wallet. Skroz cool. stvar.

2 Likes

Pošalju ti poruku na Xbox da si osvojio gift card.

A što se tiče poena, to su oni Microsoft Rewards poeni, recimo mogu da se osvajaju tako što dnevno napraviš 5 pretraga na Bingu:
https://www.microsoft.com/en-us/rewards

A ima i ovi koji se osvajaju igranjem, što je napisao @MladenVR

Svojevremeno dok sam koristio Windows Phone sam nakupio dosta poena, pa sam ih jednom prilikom iskoristio za 6 meseci Golda, čini mi se. Samo je aktivacija nezgodna za nas iz Srbije, jer ti treba USA broj telefona, srećom našao sam nekoga na Redditu da mi odradi to i prosledi kod.

3 Likes

Drugar iz UK preko rewards uzima mesečno Game Pass, na svakih par meseci skupi za neku igru ili kontroler a ništa posebno ne radi. Ispratiš par questova i to je to. Njemu je to već rutina da par minuta dnevno posveti tome.

1 Like

3 Likes

u sebi sam pomislio “bem vi sto maike Soni” kad videh Kojima-san :smiley:

3 Likes

League of Legends? Ne kontam :grinning:

PC game pass. :upside_down_face:

2 Likes

A govno :slight_smile:

Kako bre LoL u game pass pa on je f2p???

Ne vuci me za jezik. Pogledaj trailer u ovoj temi. Bicu dugo ljut na ovu objavu. :laughing:

Kakva je ovo glupost sunce ti… Pa ja veći bullshit nisam video leba mi.

Pa bukvalno nema nikakvog smisla. :laughing:

3 Likes

Od toga je i 7-8 miliona koji su igru kupili samo na Steamu. Tamo je skoro stalno u Top 10 najprodavanijih naslova.

Stižu nove igre za Xbox, među njima i srpski horor Scorn Stižu nove igre za Xbox, među njima i srpski horor Scorn
via SQUID App https://squidapp.page.link/8vru

1 Like

Uh bas juce vidim Scorn dostupan za pre-load. Koliko zelim da podrzim sprske developere, toliko me jede sto sve dosad pokazano bas deluje nekako metiljavo. Cak ni opis igre nista ne kaze.

Eh, nada umire poslednja. probace se.

4 Likes

Izgleda da FF7R dolazi na Xbox i Switch

Neki kažu da je u pitanju Crisis Core iako je ovaj screenshot iz FF7R. Ne razumem se u FF, ali nešto će da bude :slight_smile:.

2 Likes

Pa po ovom SS-u ne mozes da izvuces bas nista…jeste SS iz FF7R ali je u fokusu Zack Fair koji je glavni lik Crisis Core-a koji je smesten u isti univerzum kao i 7…tako da moze biti i jedno i drugo. :rofl:

Mada ja mislim da ce pre biti FF7R ipak je to prvobino trebala biti timed ekskluziva od godinu dana.

Verovatno je Crisis Core jer je pitanje kako će Switch da pogura FF7R. Možda cloud streaming kao opcija.

1 Like

Promakao mi je detalj za Switch. :rofl: