Xbox Series S|X tema

Ja sam imao taj problem na Series 1. Sam sam promenuo tu plastiku uspesno, sto govori u prilog tome da nije previse komplikovano. :grinning: Samo sam pratio uputstva na youtube.

Nazalost, primetio sam u poslednje vreme da mi i Series 2 nekada ne reaguje na levi bumper. :roll_eyes:

2 Likes

E vidiš ispada da nema pravila. Meni su sa s1 bukvalno oni gumeni gripovi otpali koliko ga koristim ali nisam imao ni stick drift ni bilo koje dugme da pravi probleme :rofl:

1 Like

Samo gledaj garanciju i ne prihvataj nista ispod godinu dana minimum za koji god da se odlučiš, jer većina tih “pro” da kažem ima problem sa stik driftom… i scuf kad sam gledao poređenje sa elite2. Ali ako imaš prilike da negde uzmeš u ruke elite2 i probaš kako leži u rukama mislim da ces se brzo odlučiti :grin:

1 Like

Ugh…Mislim da bih bas flipnuo na mi se to desi tako brzo :frowning:
Mislim da kosta oko 70eu pa da se ne zalim. Ovako mi se sada ne svidja ideja da moram da brinem i o stick driftu i o otkazivanju bumpera. :confused:

Probao danas u radnji elite 2…Ali zakacen na neku glupu plastiku, pa ne moze covek lepo da oseti kako lezu u ruci. Ali i tako sam bio odusevljen :grinning: Zato sam se sada malo upucao sa ovim iskustvima. Znaci kocka, pa sta dobijes :frowning:

Baš tako, evo ovaj kod mene je 3 meseca i jos kad sam ga ubacio u microsoft kao moj izbacio mi da je istakla garancija, znači minimum 15 meseci sigurno star … A radi sve kako treba …
A ima brdo ljudi da se žali za RB i LB crkavaju i stick drift …

Da, da…Kontam. Uh, znaci bice teska odluka :sweat_smile:

Ko kaže da internet browser nije potreban za igranje na konzoli

2 Likes

Napokon i Edge da ima neku primenu mimo skidanja ostalih browsera. :rofl:

Edge, ili kako ga zovu Edgium, je bez zezanja postao ozbiljan browser za Desktop.

1 Like

Ja sam batalio FF i prešao na Edge pre par godina. Sasvim ok browser.

1 Like

To je sad već druga stvar, jednostavno ljudi imaju odbojnost prema Edge-u, ali budući da sad radi na Chromium engine-u, Edge je ustvari upeglani Chrome sa dosta više opcija u odnosu na siromašni Chrome.

Dovoljno je reći da su Edge developeri pozvani da pomognu kolegama iz Google-a oko problematike Chrome-a i žderanja RAM-a. Čak mislim da sad zajedno rade na razvoju Chromiuma.

1 Like

Vise su to navike i kao ono uvek je lose.
Kada je bilo Netscape i Explorer ja uvek sam imao Netscape Navigator :grin:

Ista prica kod mene za komp od kada imam sony kuci ne palim. Posao se ne racuna.
A mogu da ti kazem da Chrome sada odlicno radi na androidu ga i koristim i jako lepo radi.
Ali da dodam, bitna.stavka moj android ima 6gb rama. Stvarno mu treba.

1 Like
6 Likes

Samo neka postavljaju standarde,možda se i ostali priključe

The October Games with Gold lineup is here! On Xbox One and Xbox Series X|S, fly to the beat of the rhythm in Aaero and fight the power using parkour in Hover . And for our lineup via Backward Compatibility, take down Dracula with your favorite heroes in Castlevania: Harmony of Despair, and relive the survivor-horror classic Resident Evil Code: Veronica X.

3 Likes

Ima Hisense i tcl pa nije Samsung jedini :wink:

Zato što Samsung fura HDR+ priču, a i gledao sam neke uporedne testove za LG CX, nemu tu neke prevelike razlike, nekada je boji HDR.

3 Likes