Xbox One X - E3 2017 Reveal Trailer

Pricalo se o nekih 950 na 500.

Mislim, nebitno je, pasce svakako na 500 na prolece 2018.

Čime se vi zamarate… Pa da tako gledam, kad će past cijena i za koliko, nikad ništa ne bih uzeo…

2 Likes

Pa to sto ti ja mozemo da kupimo konzolu, ne znaci nista. Mnogi novinari, blogeri, “influenseri”, slazu se da je cena jednostavno previsoka kad sve uzmes u obzir, a to ce verovatno biti i percepcija prosecnog Dzoa koji ne zeli da ispljune 1500e za novu konzolu i 4K TV, samo da bi igrao identicne igre sa ostrijim linijama. Mozda MS rasturi sa prodajom od samog starta i potuce sve rekorde, ali nesto ne verujem…

Ja se slazem sa vecinom stvari koje si ti napisao. Ali, sto si ti kupio Pro?

U tom trenutku nije bilo bas jasno na koji nacin ce industrija da koristi vise snage, nadao sam se da ce pasti cene 4K televizora, nisam bio bas siguran koliko je supersample znacajan benefit, a 200e za upgrade nije mi zvucalo previse u tom trenutku za jedan takav eksperiment.

Stvari sada vec losije izgledaju sa ove vremenske distance i Pro useri manje vise su prinudjeni da investiraju u 4K displej, uvlaceci se jos dublje u sunken cost fallacy trip.

Ja mislim da si se ti malo preterano usmerio na 4K TV. Vecina PC gamera nema 4K monitore i ako imaju jake masine, vec po 2-3 minitora koji im daju vecu prednoat u igranju+bolji uzitak i dozivljaj u igri. Cak sam negde citao da se 21:9 monitori bolje prodaju od 4K, sa obrazlozenjem “pruzaju vise za manje ili iste pare”.

Mozes ti slobodno da ostanes na oldgen hardveru i trpis bullshite kao sto je nedostatak supersapmlinga na pola igara ili reklamu PS4 Pro enhanced na Prey-u koji uopste nije enhance-ovan, al bez 4K bice to druga liga, jbg.

Ja sam 2 monitora furao u setup-u prije jedne decenije. I prešao na petty race :neutral_face:

Hmm… Zašto sam ja ono, još jedanput, na konzolama? :weary:

1 Like

Daj boze jedno 600$ pa da u startu dobijemo konzole kako bog zapoveda…

1 Like

Nece vise ni Sony ni MS tim putem… 500$ je plafon. :smiley:

Da da @jahalang0112 i koliko im je godina bilo potrebno da budu u plusu zbog cene proizvodnje konzole, ali su se na kraju izvukli a i ne verujem da ce vise izbacivati konzole sa takvim hardwareom. Zbog gresaka iz proslosti dobijamo nesto ovako, proracunat hardware koji prodaju za isplativu cenu a mi sanjamo 4K, doduse sanjali sko full hd igre na xbox360 i ps3 to dodje na isto.

1 Like

Koliko se ja secam sony se opametio vec sa ps4 i ponudio cenu od 399 za razliku od ms-a i njihovih 499 za one(svi znamo zasto je bio skuplji za tih 100) na izlasku obe konzole,ali slazem se i sa @Akiris bolje i 600 pa da valja,a ne za 2-3 godine da dobijemo ovo sto danas rade…

@ShadowFighter Ceo SS:

1 Like

Nema leba ni od X-a ni od PRO-a. Meni ove konzole dodju kao tech demo. Dok ne izadje petica, i Xbox “Two”, sve ovo je sarena laza. Verujem da ce se nesto postici sa X-om, ne kazem da ce raditi u 1080p samo ali slabije je to od onog sto oni obecavaju.

It sounds like the game will run at lower than 4K and slower than 60fps even on Xbox One X and PlayStation 4 Pro, then. Those seeking the gold standard in gaming will have to resort to the PC version of Project CARS 2, as usual.

Ne bi rekao…

[quote=“Akiris, post:42, topic:12809”]
Meni ove konzole dodju kao tech demo. Dok ne izadje petica, i Xbox “Two”, sve ovo je sarena laza.
[/quote]Ne verujam da ce i 5-ica i xtwo(ili kako ce se vec zvati konzole) napraviti neki veliki “bum tres” naspram XX i Pro.

Hoce, alo izadju za 3,4 godine. Smatram da su dostigli neki svoj vrhunac i da je u skorije vreme nerealno da izadje next-gen, bar u onoj razlici koja je izmedju prethodne i trenutne generacije. Ne mogu da postignu toliku razliku, jer su i ovo skoro doveli do “savrsenstva”.
Sledeci neki korak je da igre budu kao kada gledas film na TVu, mada su neke i sada blizu tome (Uncharted 4).

1 Like

Slazem se.
Samo sto su trebali 4K izbaciti odmah na pocetku, pa makar i po puno vecim cenama, ma da nije niti ovako lose…

Sve dok stari model XO ne bude zastareo nece novi modeli doneti nista bolje znacajnije niti vece… Ovo vazi i za PS4 i XO

Budimo realni ovo sto oni rade je kao da su nasim matorcima nudili video rekorder na dve godine i svaki godine izbacivali opciju tipa ovaj model PRO brze premotava kasetu i ima valjak sa vatom koji cisti glavu…Platite samo 500 maraka vise…

Ma da… Sve konzole do sad su imale vidan napredak u pogledu na staru. A ovo sad pocelo sa samaranjem tipa tvoja igra kojoj inace treba 4 giga radi super na 16 giga ali ovde imas 32 giga uz ovo je duplo brze i vise. Umesto 0,6 secundi sad ce taj neki proces za koji ni neznas da postoji da bude uradjen za 0,4 sekunde…I ti ono kao WAoooo evo 500 Eura.

I kad nabavis sve PRO XXX i PS414 Super Pro i TV 12k Unreal Super pro HD ovi nas ce uvesti porez na glupost…jer boze posto si glup da platis to sve samo zarad imaginarne brzine i nekog imena i kilograma plastike daj plati i porez na luksuz.

(Sto bi reko pleja visok mi LVL danas…doduse hejtovanja a ne Alkohola u krvi.
jbg. Nista gore nego zena gadna i Subota radna :wink: