Xbox One X, da li je ovo realna cena?

Pozdrav drustvo… planirao sam da cekam do kraja godine kada izlaze nove konzole, pa sam prodao moj xbox one s, i ostavio samo nintendo switch. E sad, danas vidim na oglasima, lik prodaje xbox one x 1tb, sa 2 kontrolera i 18 igrica u super stanju za 270€ (nasli bi se na 250). Ja znam da im je cena pala zbog najave novih konzola, pa bi hteo da vas pitam jel to ok cena, naravno tim da je sve ok.

Deluje mi ok, sigurno da je zbog novih konzola, ljudi prelaze na PC…

Ja se najvise bojim da nije zbog toga sto je garancija izasla 7.1 ali covek kaze sve je u najboljem redu moze da se isproba sve itd… tako da ne sumnjam

Boki blefiraj da ces doci tamo kod njega, pitaj gde zivi i kako da dodjes do njega. Reci da ces sutra ili popodne doci…mada je extra cena mozes i stvarno da odes pa gde god da se nadje u Srb.

Ma poslo mi covek i adresu i sve. U austriji kupujem, tu je on blizu mene. Svaka provers moguca. Ma nema tu sta da se prica. Pristao na 250, idem u 3 sata i uzmem :grinning:

4 Likes

Zavrsio pos’o. Mogu vam reci da je maksimalno ocuvana i sa lepom kolekcijom… ne znam samo da li bi je trebao otvoriti da vidim ima li prasine unutra posto je stara 2 godine…

13 Likes

Ima sigurno ali ne brini, ako je bas bas zaprljana radice ti ventilator jace pa ces je cuti a inace je ovo poznata kao veoma tiha konzola i verujem da neces ni primetiti da je ukljucena. Znam po sebi samo sto ocistim svoj PC i izduvam ga na kompresor za nedelju-dve vec se nahvata prasina unutra…opusti se i srecan gejming.

Cuje se onako, po malo, dok ucitava igru. Ali nije nista preterano… videcu kako ce raditi. Ako me bas bude nerviralo otvoricu je

Hvala :grinning:

Nemoj da cepidlacis oko prasine :rofl: odlicna kupovina. U zdravlju da se igras :smile:

Hvala :grinning: polako cu da ispregledam sve igre ovih dana

1 Like

Sta ce ti igre na disku? :slightly_smiling_face: ja kupio par igara uz xbox i sada zbog game passa stoje neotpakovane :grin::grin::grin:

Dobra je kolekcija, svejedno.

Za te pare fenomenalna.

Vidi da neke igre ne mogu bez xbox pass, a nemam to… moracu videti kako se to sredjuje

Boki, prosao si odlicno. U Austriji je mnogo lepse i lakse trgovati. Ovde gamad nece da spusti cenu ni 10€ :grin:

Prodaj naslove koji ti ne odgovaraju i konzola ce te izaci 150€, ako ne i manje.
Da me sad pitas da li bi uzeo tu ponudu, iz topa bih pristao :smiley:

Nek je sa srecom i da te dobro sluzi!

Hvala vukane na lepim zeljama… to je i mojs konstatacija. Uzeo sam najvise da premostim monotoniju dok ne izadje ps5, posto me nintendo switch smorio, a i nije red da se svadjam stalno sa detetom ko ce da igra :rofl::rofl::rofl:. Icice ona za koji mesec na prodaju ili cu pokloniti nekome.