Xbox One X | 4K poređenja

Pa nije svaka igra true 4k ali solidan broj, za ps pro svakako misaona imenica.A konzola je izasla tek pre par dana.

Sta Destiny 2 je stara igra? Na Pro-u radi u 3072x2160, sto mu dodje 1800p nativnih do 2160p(4K) .

Tacnije:

EDIT:
Evo clanak sa eurogamera(“digitalfoundry” ):

Govorim o igrama koje su tek izasle i one koje izlaze uskoro, ne o destiny-u 2 koji pokrece isti engine kao i prvi deo koji svakako nije nesto graficki impresivan.

Mislim da je za gamere najbolje da se kaze nesto kriticki o Sony-u a ne da se za sve sto uradi dize u nebesa pa cak i da se brani konzola koja je realno fail za ono sto je reklamirana.Dokle god se to radi bice sve bahatiji i bahatiji.

Nije mi realno uopste da je ovde misljenje kako je pro pun pogodak…Konzola je kao 4k a nema u sebi ni UHD player i to im se moze samo zato sto je Sony u pitanju, pa se preko svega prelazi.

@jahalang0112 Stare igre nisu radjene ni sa X-om ni pro-om u planu. Ac origins,wolfenstein 2 i shadow of mordor su nove igre u njima postoji ogromna razlika a najverovatnije ce biti sve veca i veca.

2 Likes

Kako onda objasnjavas sto se prva ozbiljnija razlika vidi kod igara koje su tek izasle dok kod starih ima minimalne razlike?

Jeste svi oni lazu zato i kazem da treba sa sto vise kritike pricati o tome ne bi li mi kao korisnici dobili bolji proizvod.

Ps pro je svakako daleko veca laz od X kako god okrenes a podatak da nemaju uhd drive u 4K konzoli je za svaku osudu.

Ok, treba da se držimo teme, odlazimo previše u offtopic.

1 Like

4K monitor I X

Ok , ali Oblivion give me a break.
Na kraju pustice super marija u 4K i da kazu vidite ovaj oblak ovde je dobio 3d efekat, i zastavica vise nije staticna nego se trese.

Za nove igre ajd, moraju da prodaju konzolu.

3 Likes