Xbox One X $449

Izgleda da ce se scorpio zvati X, posto vec imaju S :smiley: A cena $449, sto znaci da ce @ninja da ih ima za oko 400€. Videcemo sledece nedelje koliko je ovo tacno… :slight_smile:

3 Likes

To je vrlo razumna cena za pocetak, dok malo ne uhvate prikljucak za Sony-jem. Medjutim, ne bih se kladio ako je cena 450$ da ce biti 400 kod nas, pre bih rekao da ce pocetna cena biti 450-500e. Daj boze da gresim :slight_smile:

Pa € je jaci od $, a i kada uracunas sve ostalo, u proseku bude dosta jeftinije…Videcemo sledece nedelje sta ce da bude i kako…

Zvuci relno cena, ja sam pisao ranije, ako zele da investiraju i stizu PS4 mora 450 EUR, mada po specifikacijama vise vuce da mora biti 500 EUR. Videcemo, sa ovim novim stvarimao kao sto je game access, deluje kao jako lepa ponuda, posebno sto ja nisam nista igrao na X1 od pocetka generacije, samo PS4 :slight_smile:

Ako bude 450 EUR, eto druge konzole kuci i rata sa zenom :frowning:

5 Likes

Samo ce te izbaciti iz kuce i nista drugo :smiley:

1 Like

Nema ti to veze sto je jaci, ako cena bude 449$ u US, u EU ce biti 449€, od uvek je tako bilo ( $ = € ) , za svaku launch konzolu kada je US i EU trziste u pitanju.

1 Like

Tako je,ali cena je svakako ok…

2 Likes

Yup, cena je realna…sve preko toga bi bilo previse…ajde 500e citaj - plafon.

Cijena je realna…malo previse realna

Previse realna i nije, realno bi bilo 400e, za kraj 2017…posto konzola izlazi tek za nekih pola godine…

Ne brine mene tih neka bude i 500e za konzolu,ali bez novog tv-a o kome smo vec dosta puta pricali ne vidim svrhu da kupujem novu konzolu…

1 Like

To je sigurno…ako nemas 4K tv…Isto vazi i za Pro…

Nemam na zalost,prvo kupujem novi 4k tv sa hdr-om pa tek onda skorpio ili mozda pro,naravno kada se steknu uslovi :grinning:

Samo pazi dobro da je 10 bitni, posto ti HDR nema smisla na 8 bit panelu. Takodjer ja isto ove godine obavezno uzimam novi 4K tv, posto na ovom nema niti HDR a nije niti 10 bitni panel.

1 Like

I to na hd ready - 720p tv-u, nema zaj_bancije.

1 Like

Nista ti igraj tako ko ti brani,ja zelim novi TV…

Imas kod nese za 800€ odlican 4K 8+2 HDR :smiley:

Ja cu igrati na 1080p 24" monitoru :smiley: A sledece godine, videcu za neki 4K tv…

3 Likes

Znam to zato i ne zurim,za sada imam solidan full hd tv(42)…

Tamo kada uletis u kes bice sigurno neki 4k hdr bla bla :grin:

1 Like