Xbox One S procurela slika

Ne kapiram kakav je to unapredjeni kotnroler, izgleda identicno. 4K pdorska naravno samo za video, isto kao i HDR. Od oba ta nema nikakve vajde ako nemas 4K televizor za HDR podrskom. 2TB okej, ali nista posebno, sto neko rece kao da moram da imam instalirano 50 igara u svakom trenutku. lepo je sto je power brick konacno integrisan i sto je manji. inace, bile su negde slike poredjenja, cak i ovako 40% manji je veci od PS4. uradili su poredjenje na osnovu USB porta. Vertical stand je takodje dobrodosao.

2TB nista posebno :frowning: Pa to je najbolja stvar kod nove konzole. Niko nece igrati 50 igara odjednom ali nema veceg smaranja od brisanje jedne igre da bi instalirao novu. Em sto je game menadzment dosadan takodje je srceparajuci kad brisess igru koju volis iako si je komplet zavrsio :smiley: Drago mi je sto ce 2TB biti novi standard.

1 Like

Ne govorimo i teorijskom NEbrisanju niti jedne igre ikada, ali 2TB moze potrajati taman dovoljno za ove skracene generacije. Sa 500GB (u stvari realnih 300-350GB) tek si nekolicinu igara mogao imati instalirano, a zatim za svaku sledecu praviti mesta.

Kome god to nije problem, super, ovo 2TB nije big deal, meni je to bas smetalo zato sam i nabavio eksterni hdd.

[quote=“padawan, post:18, topic:10943, full:true”]
Mada trebace jedno 3-4 godine minimum da se 4K omasovi a do tada ce XO S pasti u zaborav…
[/quote]Yup nazalost, a do tada cemo vec imati PS5 i “X2”

[quote]
“The global Ultra HD ecosystem is poised for strong growth over the next several years, fueled by a rapid rise in consumer uptake of Ultra HD TV sets,” noted Paul Erickson, senior analyst at IHS Technology. “IHS expects annual shipments of Ultra HD TVs to grow from nearly 12 million in 2014 to nearly 96 million in 2019, with well over 300 million in use by the end of 2019. With consumers constantly struggling to understand different terminologies, acronyms and feature descriptions, efforts to reduce buyer confusion and improve consistency of the experience benefit not only consumers, but the industry as well.”[/quote]

Izvor: http://www.uhdalliance.org/uhd-alliance-press-releaseaugust-31-2015/

Isporuka HDR televizora na globalnom UHD trzistu:

EDIT:

Ja sam isto uzeo externi za XO.