Xbox One S procurela slika

2 Likes

Sexy :slight_smile:

Nice , i like it :smiley:

Kupujes?

Ciganin sam volim belo sve je moguce :smiley:

1 Like

Prelepo, ali ne verujem da cu menjati “video rekorder” uz doplatu, ceka se Scorpio.

Btw koliko mu to dodje 40%, malo manje nego PS4? Ne mogu bas da procenim sa slike.

Samo zbog 2TB harda i belog kontrolera (čežnja & nostalgija za 360).

1 Like

Iako ogroman, moj XO meni izgleda ljepse :smile: Ali 2TB djeluje privlacno…

Izgleda je power brick sada integrisan, prema osobi koja je leakovala obe slike.

i ja sam procitao to za power brick da je u njemu, ostaje nam da vidimo HW specifikacije :slight_smile: mala sitna ali dinamitna :smiley:

1 Like

Pa hw je isti, samo smanjen? :slight_smile:

2TB je super, ali je XO odsvirao svoje, jos pola godine i next gen.

Meni se najviše dopada što konačno može da stoji uspravno. E i da, 2TB svakako nije za bacanje…

Možda 7-8 meseci do objave Scorpia a prodaja tek sledeće jeseni. Godinu i kusur dana. Nemoj odma’ da ga sa’ranjuješ :smile:.

Pa mislim da nije, cim podrzava 4K mora da je nesto poboljsano (upgradeovano) kao kod ps.

Khm :blush:

Dobar je nema sta, tu je i unapredjeni dzojped da ne zaboravimo, integrisani brick, i moja omiljena bela boja. 2TB je ipak najvece unapredjenje, ali nije kao da bas moramo igrati 50 igara odjednom.

Videcemo, daleko bilo da ga ja saranjujem, tek sto sam ga kupio. Da nije ove travestije sa midgen apgrejdom Slim bi bio svakako sjajna i ocekivana vest. Ovako… Kasno Marko na Kosovo…

pobeda bi bila da je slim upgradeovana verzija sa softverskim lockom. Kad izadje scorpio, jedan malecni patch i voila. :smiley:

1 Like

@ Mirko: mozda je samo video izlaz a ostalo softver. Ovo ce svakako biti jeftinije od bilo kojeg 4K standalone playera. Mada trebace jedno 3-4 godine minimum da se 4K omasovi a do tada ce XO S pasti u zaborav… Lepo je sto konzole idu ispred vremena ali razmisljati o 4K danas je cista besmislica.

1 Like

Bas fino izgleda, za ono koji tek treba da kupe konzolu milina.

Voleo bih da probam novi kontroler, a kuciste ko kuciste, nit ga drzim u ruke nit mi stoji na glavu. Ali 2TB zvuci perfektno.

1 Like

@padawan potajno se nadam da nije samo software, ubacili nesto tipa veci clock procesora ili malo vise mem u procesoru.

1 Like