XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Nije mi bila želja da tvoju muku i napore predstavim kao male, već napisah da je sve ovo korist za nas, jer se sada korisnici neće cimati kao ti, nadam se. Nego, da ne zalazim u neki off, interesuje me ova kupovina preko MS sajta. Ja otvorim ovaj link koji si ti okačio, ali ne mogu da nađem tu opciju “Gift card”. Šta radim pogrešno? Јеl treba da se ulogujem da bih to video?

1 Like

Ja sam lud ali ja na ovom linku ne mogu ništa da nadjem :slight_smile:

Ma nisam ni sumnjao u tebe, vec rekoh sta malo bokte, oblio me znoj :smiley:

Eh ovako ljudi…

Znaci ne idite preko Firefox browsera, on u 95% slucajeva blokira stranicu. Otvorite internet eksplorer i otidite na link, evo ga direkt:

Pocetna opcija vam je od 1$ pa nadalje. Bez provizije, kod dolazi unutar 20-30min. Divota…

4 Likes

Ja sam preko Safari-ja otvarao na tabletu, pa mi nije hteo otvoriti, ovaj link je dobar. Hvala puno!

1 Like

Nema na cemu :slight_smile:

Ovo je extra opcija, jer na vecini sajtova neki vid provizije se placa. Valja razglasit raji

1 Like

Ovaj poslednji link i kod mene radi. Živ bio @Lordish, svaka ti dala :laughing:

1 Like

Ovo je sjajno.
Hvala lordish, direktno od MS, najsigurnije i jos imas da biras tacno koliko ti treba. A ne da kupujes npr. 50$ kod a treba ti 40.

1 Like

Evo upravo kupio igru, super radi. Kod dobio instant. Sjajno. Hvala još jednom!

Ne nasjedajte, to je trik da koristite Internet Exprorer!
Btw ono ide na save, korisna stvar.

2 Likes

Btw, nema na cemu Lordish! Trebate mi MS-ov spomenik, podic. Ide mi … odreden postotak.

1 Like

Haha. Ako ovo radi G2A ide u penziju.

Nego funta je toliko oslabila da se sada isplati kupovati na UK storeu, ili mi se cini? Npr EA Acces je 20 funti i 29$. U evrima prvo dodje jeftinije.

Prosle godine $ je pao nisko, 1.4 naspram 1km. Sad je 1.7. Dovraga…

Cuj to za funtu? Moram provjerit…

Edit: Cini ti se, dolar je ipak jos uvijek najjeftiniji…

Samo dolar se ispaliti kupovati trenutno je 1usd=1.77km

XO pocinje opasno da mi ide na zivce.

Drugi put mi zamrzne u sred igre, u Quantum breaku, kada restartujem igru vrati me na pocetak chaptera umesto na check point. Da stvar bude gora desilo mi se nakon posebno zaguljenog dela koji sam jedva presao iz 10-tog puta. Prvi put mi se desilo u Halo 5, kada me je nonsalantno vratio na pocetak nivoa.

Pomislih da nije nesto do HDD-a koji drlja non stop, ali ispostavlja se da XO jednostavno ima uzasan RAM management i resume funkciju. RAM se clearuje tako sto konzoli iskljuci dotok struje par minuta, a za resume preporucuju da se jednostavno iskljuci jer ne radi kako treba. WTF.

Znam da cete poskakati sa stolica kako se to vama nije desilo nikada, ali internet je pun ovakvih slucajeva.

Imao sam takvih problema ali problem je bio drugi, save-ovi su se corruptovali zbog slabog napona i zato je konzola prekidala. Zato microsoft ne preporučuje da se konzola priključuje u produžni, ali bem li ga kad imam 30 stvari za koje mi treba struja. Ustvari imao sam :smiley:

Ma pazi, corruptovali se zbog loseg napona. Da nece mozda prikljucenje direktno na trafo? Losa konzola, nema izgovora za ovako nesto!

Zasto ga ne stavis na energy saving?

Jeste da treba minuta da se podigne sistem, ali makar nemas slicnih problema… Sto se tice zamrzavanja, desilo mi se 2 puta, i to ne kompletno zamrzavanje. Svaki put kad XO izgubi konekciju sa internetom, zamrzne na par sekundi u igri. Bolje ti je pricekaj par sekundi, mozda je i do toga, bolje nego da radis hard reset… A i novi Update melje resurse. Sistem jedva da uprati.

A sto se tice “drndanja” HDD-a… Imaj na umu da je otvoren dio kucista na predjelu kulera, direkt ispod je HDD. Zvucne izolacije skoro da i nema. 95% HDD-ova se cuje, samo sto kucista imaju odlicnu akusticnu izolaciju… Slusalice na usi i uzivaj. Vjeruj mi, i sam sam bio zabrinut par mjeseci radi toga…

E da, definitivno pređi da skroz gasiš konzolu kao što kaže lordish, ne idi na onaj stand-by, always on ili kako se već zove. Užasno radi, i često mi su mi igre lagovale i pucale kada upalim iz toga.

Meni je always on super, da skida igre i apdejte u pozadini. Ali ako ne radi, iskljucicu opciju, sta cu.

Sta je ovo “dam samo da prodam” makar i za djabe :slight_smile: . Ma da sam uveren da je takva cena samo da se rese starih zaliha - fat modela.

Evo tacno o cemu pricam u Nemackoj Xbox One 500GB + GTA 5 + Doom + Fallout 4 + Quantum Break + Alan Wake + 2 Controller-a, za 249e , malo je reci da je za djabe, ne da se isplati nego…samo igre i kontroler vrede vise od tih 250e :slight_smile:
Evo do pre sat vremena kada sam gledao su bili dostupni, izgleda da su sve prodali, nije niti cudoo, link: http://www.saturn.de/de/product/_microsoft-xbox-one-500gb-quantum-break-konsolen-bundle-2103772.html?ga_query=2103772