XBOX One rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Aha tako

Ova informacija nije tacna. Ne znam kako je prije bilo, ali sada kad se ulazi preko VPN-a na browser-u automatski promjeni region na kojem je profil, tako da stvori jos jedan profil pod istim password-om i imenom - samo za suprotan region. Igra se NECE pojaviti na listi kada ukljucite xbox one.

Pricao sam sa MS-ovom podrskom sat vremena na osnovu ovoga.

Ne dajite pogresne informacije ljudima, otici ce im i novac, i igra.

Games with GOLD sve koje su zezale sam aktivirako preko VPN-a, nikoga mi ne teramo da to urade prosto Milan je pitao ( terao :slight_smile: ) mene da skinem igre i ja sam skinuo, neke igre su bile region locked i pisale UPS, error… Sve zbog geo IP protekcije, posle PC-a odem stavim download na XO i igram. Sve metode koje sam ja podelio su radile npr pre 3 godine kada sam sa CFW bio na PSN a nekolicina nas je samo isla…

@Milan89SD: proveri sa XO igru
evo i dokaza za neverne Tome

Svi tako rade i igre rade :smiley:

Kazem moje nedavno iskustvo i zajeb***nciju sa VPN-om. Pa mi je otisla igra, a MS-ova podrska je trazila da napravim kompletan format XO-a. Radi cega? Jedne igre.

Na svoju odgovornost radite. Ali sto je bilo prije, ne aplicira se u ovom slucaju.

radim ovo od pocetka godina za neke XO (emulirane x360) igre i za GOW igre… anyway igre rade, postoji verovatnoca da se to desi kao sto se tebi desilo moze biti iz vise razloga ili ciste koincidencije. Ko radi radi na rizik kao i svi mi.

Samo znam da je mene nazivciralo, i to pravo… Igra koju sam dobio uz prednarucbu, tacnije Fallout 3, mi je fakticki propala radi toga.

Izgleda da sam … “sretnik” :expressionless:

Ja sam na ovaj način, putem VPN-a aktivirao GoW 2 i 3, Witcher 2, Deus Ex: Human Revolution i nikada nisam imao nikakav problem.

Pozdrav svima, imam par pitanja u vezi xboxa. Kupio sam konzolu preko oglasnika s 40 besplatnih igara koje se dobiju uz pretplatu na xbox live gold, a ima i nekoliko igara koje su kupljene preko xbox trgovine u digitalnom obliku. Zanima me da li postoji kakva opcija da otvorim novi account i sve te igrice prebacim na njega ili ne. LP

Otvori zaseban thread. Moci ces igrati sa drugog naloga, ali neces moci da ih imas u vlasnistvu na tom nalogu

Pozdrav, hvala na odgovoru. LP

SW The Force Unleashed 1 i 2 dostupni na xbone uz backwards compatibility.Potvrdjeno da se radi na cod bo,bioshock 1-2-infinite,skate 3

Gde je potvrdjeno to za cod bo i ostale igre? jos su u decembru trebale da izadju, ali jos uvek nista… gde si video novost?

@xX8Lampard8Xx video sam na vise mesta.

There are five games confirmed to be coming to the program but not delivered yet. These are Call of Duty: Black Ops, BioShock, BioShock 2, BioShock Infinite, and Skate 3.

1 Like
1 Like

Xbox Backwards Compatibility Officially Supports Multi-Disc:

Verujem da dosta ljudi ovo čeka :slight_smile:

Skidam ja trenutno, javljam kakvo je stanje sa frame posto su neke BC igre imale problema(GoW2,3,J).

Da kad bi bilo za current gen. :slight_smile: , ali old gen igra pored XO i PS4 :bee: