Xbox noob gamesharing pitanja ?

OK nadam se da kucam ovo na pravom mestu veoma konfuzno izgleda ovaj “forum” nedostaje mi stari klasicni dizajn.

Elem furam kupovanje naloga na ps4 godinama i tamo mi je sve jasno kako funkcionise nosilac/gost itd.

Kako to ide na Xbox-u ? Planiram da sa drugom zajedno uzmem 2 godine Gold-a na cdkeys(kontam da moram worldwide kod) i pretvorimo to u Ultimate, kako tacno da podelimo taj nalog ?

Vidim na kup/pro ima gomila ljudi sto za male pare prodaju igre za Xbox predpostavljam da su to nalozi, e sad da li ovde ima tih nosilac/gost fora kao na ps4 ?
Da li imas limit koliko aktivnih usera/naloga moze biti na konzoli kao na ps4 ?

Hvala unapred :slight_smile:

Najabolje je da radiš to sa nekim, kako si planirao.

On se na svom Xboxu uloguje sa tvojim nalogom i namesti ga da bude primarni. Zatim se on prebaci na svoj nalog i sve što ti kupiš ili imaš na to pretplatu, ima i on. Možeš i ti da se uloguješ sa njegovim nalogom, postaviš ga kao primarni, i onda sve što on ima kupljeno, dostupno je i tebi, a ti naravno igraš sve sa svojim nalogom.

1 Like

Super hvala.

A sto se tice drugog pitanja kupovina igara tj naloga ? Da li moze kao na ps4 vise naloga odjednom ? Ili kako to ide ?

Takodje vidim pominju ljudi da se kao region stavi turska za manje cene ? Ne treba posle neki vpn za svaku kupovinu ili neko drugo cimanje ?

Hvala :slight_smile:

Mislim da može, ali lično nisam to radio, možda neko ima iskustva sa dodavanjem igara sa drugih naloga. U teoriji, svaki profil koji namestiš da bude primary, moći ćeš da igraš igre sa njega (što kontam da je slučaj ovde).

Da, Turska je nova Amerika, nekoliko ljudi odavde koristi taj store bez problema.

US store je isto povoljan, ali nema pravila šta prolazi a šta ne. Ako negde zapne MS support preko chata sve reši.

Nadam se da će se još neko uključiti da pojasni ili doda nešto pametno na ovu temu.

1 Like

Hvala jos jednom.

Jos da se neko javi ko je imao iskustva sa kupovinom naloga sa igrama da saznam kako to radi :slight_smile:

Mi smo totalni sony land, xbox misterija :smiley:

Al nisam mogao da odolim Series X previse sexy deluje konzola plus gamepass fantasticna stvar.

1 Like