XBox ne vidi Externi HDD

Imam Jasper XBox RGH. Izvadio sam originalni interni HDD od 20 GB Iz kutije i zamenio ga drugim od 300 GB. Formatirao na konzoli i ubacio serijski broj, ubacio FSD i Updatovao avatar i radi kao nov ( stari ). Onaj originalni sam formatirao u Fat 32 na kompu i ubacio neke igre da perbacim na novi HDD. Kada ga prikacim na XBox FSD ga ne vidi. Kada odem u originalni MS Dash na Storage ga vidi kao USB Storage device. Do sada mi se nije desilo da ne vidi neki Externi HDD ili USB. Zna li neko u cemu je fora ?

covek uopste ne prica o tome, on zna da je unistio taj format i hoce da korisit stari hdd kao externi

problem ti je u tom externo kucistu ili usb kablu, proveri to lepo pa teraj opet, a i promeni USB port na konzoli pa vidi opet

nije lose da ugasis konzolu, povezes sve ap onda upalis, nekad nece da prepozna ako naknadno ubacis usb hdd

Kuciste je od tog HDDa kojeg sam ubacio unutra. Znaci radio normalno kao externi ali mi je interni bio mali za Content pa sam zato zamenio. Zamenio sam i usb kabal od drugog HDDa i menjao portove i kacio ga pre paljenja i posle i nikako nece da ga vidi.

s obzirom da taj dd ima 3 particije, 2 za koje ti ne znas, to ti je problem, posto si ti formatirao neku levu

evo sta ces da uradis

  1. u MS DASH idi na njega tj na USB STORAGE idi na format i pusti xbox da napravi memory unit od njega
  2. idi na njega opet, remove xbox sotrage ili kako vec ima
  3. udji u FSD, placas jelo i pice ako se vidi hdd :stuck_out_tongue:
  4. a videce se :stuck_out_tongue:

E pa brate dodjem jelo i pice. Svaka ti cast. Bas kao sto si rekao. Sad ga vidi. Radi. Hvala.

Ja se izvinjavam onda nisam dobro razumeo sta je covek napisao :slight_smile:

Ja sam sve to sto ovde polemisemo na forumu, skapirao posle jednog dana sa FSD-om, jer sam manijak koji mora sve da skapira kako u srzi radi, jer drugacije ne umem :smiley:

Ok ajde niswm bas za jedan dan [emoji14] ali za 2 hehehe

Sent from my Nexus 5

Ali pazi kad si potrefio da od prave osobe trazis jelo i pice: Ja idem na takmicenja u kuvanju kotlica: Gulas, Riblja corba, Pasulj a i pravim domace vino i rakiju. Ubo si ga bas gde treba :slight_smile:

Nema problema. Letos kada otopli organizovacemo neko skupljanje na obali Morave. Pa da se malo druzimo.

Au “sinak” pa mi takvog trazimo, da ko onaj pacov u ratatoilu osetimo onaj festival iznad glave :party:

Sreca pa si se sad tek otkrio , vidim clan si od 2009 uf da su ovi ljudi to saznali ovde ranije , mislim da bi ti preseo kotlic jedno vreme :smiley: