Xbox Mobile Gaming Accessories

Razer Kishi je svakako najbolji od svih.

1 Like

Koji radi samo na 3 telefona… smor

Ma valjda je koliko sam citao samo samsung

Kakva crna 3 radice na svakom androidu normalno a sto se tice ove njihove opreme udruzene sa razerom cista precenjena i preskupa glupost. Uzmes lepo obican xbox dzoj i kupis sa alija xbox one phone holder koji kosta 0.01$ trenutno ( :smiley: )i uzivas.
Ios useri jedino mogu da se slikaju trenutno.

Tako sam procitao. Da ovaj razer radi samo sa nekim samsung tel. Ne mislim na ceo servis, to ce na svakom naravno.

Lose si procitao…a i da si procitao tako razlisli malo ima li ikakve logike po tebi da obican dzojstik za telefon radi samo sa par samsung uredjaja ? Android je to prijatelju, ako radi sa jednim radi sa svim.

Pa ima savrseno logike… premium uredjaj za premium telefon.
U npr US koje je glavno trziste za sve i svakoga nije bas da neko nosi huawei, zaomi i ostale. Ili nosis iphone ili si se iatripovao pa nosis Samsung.

Huawei inace pre par dana globalno prestigao Samsung, to na sta se ameri loze nije bas ceo svet, ipak je ostalih mnogo vise, a sad svako ima para za telefon i svakome je potreban.

Nema nikakve logike al dobro svako ima svoje misljenje. Upravo kao sto kaze covek iznad amerika ipak nije veca od celog sveta a i to razmisljanje da je tamo samo samsung ili iphone isto govori kolko si neupucen. A sto se tice samsunga i xbox-a ono sto je verovatno vecina videla je da uz preorder note 20 ili 20 ultra dobija se 3 meseca ovog xcloud-a za DZ plus jedan dzoj na poklon. Al to ne vazi u svim drzavama.

US potrosi vise novca za crni petak nego ostatak planete za 3m ali nema veze.
Nije to bitno. Mnogo mi se svidja ovaj kontroler. Ali prvo mnogo je skup i nesto sam mislio da nece na moj huawei

Ne da je skup nego preskup. Pa za tebe pare cu da kupim elite 2 dzoj i imam najbolji dzoj trenutno koji postoji plus cu da ga koristim i za xbox,pc i telefon,imam dosta dodataka i plus godinama ce da me sluzi. Jedino sto je razer manji, i portabilniji i to je to. Realna cena za ovaj razer bi bila duplo manja po meni.

Verovatno padne vremenom, ali na startu servisa poput xCloud, svaki proizvođač pokušava da profitira što više.

Znam, razumem sve, nego samo kazem za obicne korisnike koji gledaju da prodju sto jeftinije je najbolje standardni xbox dzoj plus bilo koji jeftini phone holder.

1 Like

Cek to je istinit podatak ili se sprdas? Cak i da jeste nadam se da zbog toga ne mislis da je US trziste preko 90x finansiski mocnije trziste nego ostatak planete :slightly_smiling_face:

Ako to stvarno tacno kapiram da se oni cele godine cuvaju za taj dan dok ostatak sveta ravnomerno trosi novce :grin:

Ma da, ne trose nista celu godinu stede i jedu pastetu. Ono ko mi kada skupljamo da jednom godisnje idemo u paraliju :rofl:
Pretrazi malo… najbolje trziste na planeti je US dovoljno ti je tamo.da si uspeo i za ostalo te zabole.
Ma nije ni vazno za ovo…
Super je uredjaj samo je ipak malo skup.

1 Like