Xbox LT 2.0

Planiram da kupim xbox i nasao sam jedan proizveden je 2008 god.
flesovan na LT 2.0 da bi preso na LT 3.0 dali xbox mora ponovo da se flesuje?
I da li na lt 2.0 mogu da igram novije igrice? :slight_smile:

  1. godina je Falcon ploca, u svakom slucaju je bolje traziti Jasper. Sto se tice lt 2.0, mora se ponovo raditi flash da bi se preslo na 3.0.
    Novije igre ne znam da li mogu, stalno se prica da ne moze, a opet se ponekad javi neki “mohikanac” i kaze da mogu i novije na 2.0

Dobrodosao na forum :slight_smile: , ako je iz 2008 bitno ti je da znas koja je ploca u njemu , na lt 2.0 mozes da igras neke igre pa tamo koje su izasle do 2010 po mojoj proceni ali konzola verovatno nije dugo koriscena cim ima lt 2.0 pa je samim tim i dash stariji pa ako ga abtejtujes mozda izgubis fles . Ali to ti nije ni bitno svakako ti je bitno da ga flesujes na lt 3.0 da bi igrao novije igre . Ali jos jednom kazem obrati paznju koja je ploca u njemu pise ti nazad na konzoli voltaza u donjem levom uglu .

edit: Izvinjavam se #iKaran napisao si odgovor dok sam ja kucao .

Kako prepoznati koja je konzola jasper posto se ne razumem? :slight_smile:

Na nalepnici pise 12V, 12.1 A

Okej, hvala :slight_smile:

Imas vise nacina. Ali ako je 2008. godina, onda je Falcon. Mozes da gledas prema naponu, mozes da gledas prema ulazu za power brick, ili po ulazu za diskove, za same razlike medju modelima konsultuj google, odmah ce ti izbaciti rezultate sa slikama

Ne mora da znaci da je Falcon ploca zato sto pise 2008 godiste mozda je npr Xenon koji je servisiran 2008 pa na nalepnici pise Service date a ne MFR date , sto je u mom slucaju imam Falcon na kom pise nazad 2010 :wink:

I ovaj je 2008 ali evo pise da je jasper
Znaci ako je 2008 da gledam napajanje? :wait

Jasper je izasao septembra 2008 tako da taj koji je prvi kupio konzolu te 2008 je za dlaku mogao dobiti pisljivi falcon :smiley:

Znaci da pogledam septembra 2008 da je proziveden i 12.1A?
ako jeste onda je jasper?

Najbolje ti samo pogledaj voltazu koja pise nazad na toj konzoli , a nemoj se previse oslanjati na datum

Vazi, hvala! :slight_smile:

A moja greska, bio sam ubjedjen da je Jasper od septembra 2009. godine, a ipak je od 2008., moja greska, izvinjavam se. Dakle, gledaj napon, ili pogledaj ovo:


Eto nadam se da smo ti pomogli :wink:

Jeste, hvala svima :slight_smile:

koliko se sećam 2010 nije ni postojao lt 2.0 to je došlo u drugoj polovini 2011,2010 je bio lt 1.0 i lt 1.1,ja sam sa lt1.0 na lt 3.0 prešao polovinom 2012,i msm da sam igrao sve igre sem xgd3 i ap2.5 naslova…
a ovo za falkon ploču što se priča mogu samo reći da ja imam box sa falkon pločom mfr date jul 2008. i radi svaki dan po minimum 6 sati u cugu već 3-4 godine i ništa joj ne fali…tako da nije univerzalno pravilo da je falkon ploča loša…

Ja svog ocu da prodam sto pre , necu da rizikujem a jos je servisirana 2010 ko zna sta joj je bilo tako da ne valja se sa tim igrati .