Xbox Live slusalice

E ovako, trebaju mi slusalice (headset) za xbox.Posto nisam bas pri parama, zauzvrat nudim 1200 MSP ili 1 mesec golda ili da vam posaljem 20 dolara na paypal (dobicete proveren sajt na kome mozete da pazarite svakakve kodove sa paypalom, instant email delivery).Ako se odlucite za paypal varijantu - vi placate postarinu (200-300 din), nove slusalice su ipak 10$ (na ebayu po 2-3 dolara) tako da sam na gubitku.Pozeljno je da su nove, a moze i polovne (bez pukotina, vecih ogrebotina, i da rade naravno).Nisam mogao ovo da postavim u oglase (50 postova mi treba).Molio bih moderatore da ne brisu ovu temu

Nisi na gubitku ako daješ mesec dana golda. Mogu besplatno da ti dam slusalice kojima radi mic, ali sluška ne radi. :smiley:

Pa da, na gubitku sam samo ako ti posaljem 20 dolara ili za 1200msp, a ne za 1 mesec golda :stuck_out_tongue: Aj videcu ako ne bude bilo ponuda, uzecu te tvoje, a zauzvrat dobijas 1200MSP ili mesec golda

Evo meni moje ne trebaju,nisam ih ni isprobao,skroz nove za mesec golda thank you very much :smiley: nisam se od oktobra kacio na gold

E super :smiley: Saljem ti PM sa adresom