Xbox LIVE Marketplace: Popusti i specijalne ponude


U ovoj temi ćemo postavljati sve zanimljive iformacije o povoljnim ponudama i popustima na XBL Marketplace servisu.

Ako su privremene ponude, obavezno navedite od kad do kad traju.

**Od danas****23. novembra do ponedeljka 29. novembra **na popustu su sledeće igre:

**Xbox 360 Igre

“Grand Theft Auto: San Andreas” (Rockstar Games) - 400 Microsoft Points
“Halo: Combat Evolved” (Microsoft Game Studios) - 400 Microsoft Points

Xbox LIVE Arcade igre
----------------------------------------------------------
** “Trials HD” (Microsoft Game Studios) - 400 Microsoft Points
“'Splosion Man” (Microsoft Game Studios) - 160 Microsoft Points !!!
“Monkey Island: Special Edition” (Microsoft Game Studios) - 400 Microsoft Points
“Madden NFL Arcade” (Electronic Arts) - 400 Microsoft Points
“Portal: Still Alive” (Microsoft Game Studios) - 400 Microsoft Points

**
Zune filmovi**
----------------------------------------------------------
“Clash of the Titans” - 720 Microsoft Points
“Sex and the City 2” - 720 Microsoft Points
“Cats and Dogs 2: The Revenge of Kitty Galore” - 720 Microsoft Points
“300” - 380 Microsoft Points

Ubacujte do vikenda 2100 poena da uzimam san andreas i Trials
EDIT: Pogledao sam malo pre na Live-u, i San Andreas i Trials su standardno 1200 poena. Da li su to drugačije akcije svakog dana ili su vezani za regiju ?

ja sam hteo odmah da kupim sploison man-a, i isto nije 120 nego 800…

Ja takođe hteo da kupim Splosion Man-a i Trials al’ cvrc , nadam se da je vezano za datume, danas ta akcija a sutra druga, a ne za regiju kao onaj map pack za GoW 2.

Evo ga link sa kog možete pogledati igre na popustu.

Get Big Discounts on Marketplace Hits - Xbox.com

Početak radnog dana kod nas nije kao u usa, pa verovatno zbog toga.

update:
izgleda da su ove ponude validne od danas do petka sa tim da će u petak (Black Friday) cene biti niže i do 80% !!!

Od danas do petka važe sledeći deal-ovi:

DLC

Alan Wake: The Signal - 320
Rock Band: Nirvana Pack 01 - 640
Rock Band: Nirvana Pack 01 - 240
Rock Band: Lady Gaga Pack 01 - 280
Splinter Cell Conviction: Deniable Ops Insurgency - 400
Trials HD: Big Pack - 240

Xbox LIVE Arcade

Portal Still Alive - 400
Magic The Gathering - 400
Mega Man 10 - 400
Voodoo Dice - 400
Serious Sam HD The Second Encounter - 600
Zombie Apocalypse - 400
Monkey Island 2 - 400
Madden NFL Arcado - 400
Puzzle Quest 2 - 1200 (još nije updateovano na xbox.com-u)
Monkey Island 1 - 400

nisi napravio spisak avatar odece koja je na popustu :stuck_out_tongue:
odlicna tema, hvala za info, Trials HD: Big Pack kupljen.

Zanima me oce li biti nekih popusta za DLC-jeve za Forzu 3 il za AC2.

Sto se tice arcade igara jel zna neko za koliko MS poena ce moci da se nabavi onaj kviz " Are U smarther then a 5th grader" (svojevremeno bio i na nasoj televiziji, vodio ga Voja Nedeljkovic), obozavam taj kviz a tu igru bi tako rado igrao.

Doduse preko oficijalnog Xbox sajta je nadjem ali kad odem na Xbl i Game Marketplace nema je nigde ni za lek…zna li neko kako onda da dodjem do te igre ?

5th Grader - Xbox.com

Al ce biti kupovine! Ima da pokupujem SVE :smiley:
Planiram vec odavno da uzmem nekoliko igara sa ove liste i vec imam odvojene pare za 6000 M$ poena,sad cu da imam vise arcade-a nego ostalih igara :smiley:

Svi ovi popusti ce vaziti do ponedeljka 29. novembra dok ce se u petak pojaviti nova snizenja i do 80%

Ja čekam ta sniženja za petak, i kupujem koliko stane u 2100 poena :smiley:

Uzeo sam sad Splosion Man-a za 160 poena. Moj predlog je ako uzimate da uzimate preko xbox.com sajta, zato što preko konzole uzimaju po starim cenama, nemam pojma zašto.
EDIT: I Trials kupljen. Sve ukupno 560 poena :smiley:

Hahaha probao sam da kupim GTA San Andreas preko xbox.com sajta i javlja mi: “Uh oh… that shouldn’t have happened. It appears you’ve found a glitch in the system.” wtf :slight_smile:
btw kupio sam Splosion man, bagatela…

Danas oko 3 bi trebalo da se pojave novi popusti

Ostavio sam 1380 poena za svaki slučaj ako izađe nešto dobro do kraja nedelje, a ako ne budu nikakvi novi popusti, uzimam super meat boy.
I da, uzeo sam i TMNT Re-Shelled, košta takođe 160 poena.

Ne znam dal vam je palo na pamet, al ako necete da se konektujete na live a kupili bi nesto, mozete to i preko kompa da odradite…

Ja sam tako sve tri igre kupio.

Nema sanse da se moze kupiti GTA SA, probao sam i preko kompa i preko kozole javlja mi: “This item isn’t available from your current location” … moguce da se jedino sa US naloga moze kupiti, a meni ej UK … dunno…

Ne bi mogao da kupis ni sa US nalogom, neke stvari na Live-u su nedostupne za nas u Srbiji. Pisao sam xbox support timu o ovom problemu, nema tu pomoci. Morao bi da odes sa konzolom u neku od zemalja koja je podrzana Xbox Live servisom.

To sa UK i US nalogom moze da se uradi samo sa PSN, Liveu nema pomoci. On nazalost skenira ip adresu koliko sam upoznat.