Xbox Live gold u Srbiji?

Jos pre nekih mesec dana sam hteo da kupim xbox uglavnom za FIFU 20 koja ce uskoro da izadje ali sam se bio predomislio jer sam video da pise da u Srbiji ne mogu da kupim digitalnu verziju igrice kao i xbox live gold. Ma da vidim na kupujemprodajem i ostalim sajtovima da prodaju xbox liev gold. Sad moje pitanje da li je moguce to? ja sam bio u live chatu sa microsoftom i oni su mi rekli da ubacim neku adresu iz UK ili US, ja jesam to uradio ali sta ako ja kupim digitalnu igricu sa US regiona takodje i xbox live gold, da li ce multiplayer raditi ovde u Srbiji kad detektuju da nisam u US? Pomozite mi da se smislim da li da kupim :smiley:

Hoce, samo rokaj. Ne mislis valjda da ceo forum zivi u americi :joy:

3 Likes

Da li cu moci sa karticom da placam? Jer postanski kod nije isti ocigledno?? Da li moze sa skrillom da se placa ili samo paypalom

@Akiris Evo sad vidim na instant gamingu ima dosta popusta, ako tamo kupim i igricu i xbox live gold, trebalo bi sve da radi? Hvala mnogo!

Trebalo bi sve da radi, mozes najnormalnije da koristis iz Srbije sa paypalom i nasim karticama, mada vidim da se mnogi zale da ne prolaze placanja… ali u najgorem slucaju radice ti kodovi kupljeni preko sajtova, aktivirani putem vpn-a. Ovo je bas najgora varijanta.

Ono sto definitivno zelis da uradis je da aktiviras game pass cim uzmes konzolu, dobices u startu hrpu dobrih igara za male pare, uvek ima nekih promocija za nove korisnike.

Trebace mi vpn da aktiviram? Promenuo sam nalog da mi je sve na UK, adresa i market takodje. Na instant gamingu za xbox live gold pise da je region evropa, da li ce mi ipak trebati vpn? Isto tako i za igre?

Nemam pojma, moraces da probas, neki kodovi rade za US neki su globalni. Nije mozda trebalo UK da stavljas nego americke podatke. Mozes to da promenis srecom, i na nalogu i na konzoli.

Ma sta ce ti UK, stavi ko covek US i na instant gamingu imas dosta worldwide kodova, isto tako i na cdkeys-u. Cak i taj VPN nije toliko strasno cudo, 2 min posla. Nemoj zbog toga da se opterecujes. Sve se da srediti a mi cemo ti pomoci oko svega sto ti bude bilo potrebno :wink:

1 Like

@MladenVR Eto kupio sam xbox i preko cdkeysa sam kupio prvo za 1 mesec gold u slucaju da nece. Bukvalno sam smao ukucao kod i bez ikakvog vpn-a je uspelo. Valjda ce isto tako i za igricu raditi! Hvala svima inace!

1 Like