Xbox Live Gold pitanje

Samo vi meni dajte najlaksi nacin i to je to. Lakse pare skupiti nego raditi hemiju za nalozima.

Ja sam uspeo lagano, i iz prve a tek što sam kupio pre mesec i po dana xbox…

Ja sam kupovao neke igrice, jedva čeka da mi skine, uopšte ti ne da opciju da se predomisliš :joy::joy::joy:

@MikiBanter paypal najlakse

Momci nasao sam povoljno xbox live na instant gamingu. Jel imate iskustva sa tim sajtom?

Imam jedno pitanje…ako bi danas kupio Game Pass pretplatu da li mogu da je aktiviram tamo posle petka,ima li nekih ogranicenja tj mora li se odma aktivirati?

Mozes i kasnije

Ako kupuješ karticu sa kodom možeš da je aktiviraš kad hoćeš. Ako kupuješ pretplatu preko sajta, kreće da ti teče odmah.

Imam jos staru pretplatu,traje mi do petka zato pitam…mogu li da aktiviram novu dok mi traje jos ova? Inace kupujem preko Cdkeys sajta…

Nemoj cekati preko tih sajtova kao Cd keys, G2A… sto duze cekas manje je verovatno da ce ti raditi.

U pravu je čovjek, to su shady kodovi kupljeni ko zna kako, ako ih aktiviraš na vrijeme nećeš imati nikakvih problema, problem je što MS gasi te kodove čim ih prepozna a to je najkasnije za dan-dva od kupovine.

Inače kodovi kupljeni legalno mogu da stoje neograničeno dugo prije aktivacije. Odnosno ne baš neograničeno dugo, ali par godina sigurno.

1 Like

Ali uopšte ne moraš da čekaš petak, jer se pretplata dodaje, recimo ako imaš tri dana pretplate i kupiš još mjesec dana, imaćeš mjesec i tri dana.

To jedino ne važi za trial kodove.

1 Like

E to me je interesovalo…hvala.