Xbox live codes?

Zanima me jel postoji neki sajt gde se dele besplatni kodovi tipa dan dva live-a?

u ovom slucaju je google tvoj najbolji drugar.

PS: pazi se virusa i account stealera

Vec sam naleto na par prevara,da ne deli microsoft te kodove ,tipa trial codes za dan dva ili tako nesto?

Jok, to dobijaš uz neke originalne igre. Mahom koje sam MS izdaje. Uz Reach i Halo 4 je recimo bio kod za 14 dana, dok je za Viva Pinata bio od 48 sati.

Tako sam i mislio,jel ima neko da ima live i da mu ne treba ta kartica da mi da da se igram ta dva dana,probao sam live na dva dana i sad bi se samo igrao na liveu?
@deamonkiller9
Kolko je samo dobar dark sousl 2 kad se igra preko neta,odusevio sam se :D.

Dark Souls 2 je bio pogotovu dobar kada je tek izašao, pa je bilo dosta ljudi, pa su invazije i coop bili česti, kako napreduje kroz igru po playthroughima ih ima sve manje i manje i manje, na NG+4 nisam naišao ni na koga, doduše to je bilo mesec-dva nakon što je igra izašla :smiley:

E,ja sam igrao pre pet dana,trenutno sam na NG+++++,znaci za invasion sam popizdeo cekam po 10 min da bi nekog invedovao,ali zato odes lepo iron keep i tu krece zabava :D.

Pa kupi LIVE onda

Sve su ti prevare, jer ko ce realno deliti nesto besplatno. Za PS su najjace fore gde dele vaucere sa redeem kodovima za dopunu, pa jos kao stave da izaberes hoces 25, 50 ili 100 funti (kao, fazon, sta ce mi ovaj od 100, daj od 25). :lol: Ako hoces da tim putem dobijes nesto besplatno, jedina solucija su ti pay-per-click i pay-per-view sajtovi ( i to odrdjeni, koji u ponudi rewardova imaju tu opciju za kodove), ali imas da se naklikces dok ne zaradis da ti daju kod, tako da… $$$

The outside world is overrated anyways :smiley:

Damn right :D.