Xbox Gold kupovina

Kupio sam gold pretplatu, platio sam je preko kartice 60 dolara…sve je naplaćeno, završeno odrađena transakcija, pare skinute sa računa ali nisam dobio taj reedem code kako bih aktivirao pretplatu, jel može neko hitno da mi objasni molim vas? Živce sam pojeo

gde si kupio?

Preko Microsofta direktno, preko kompa sam jer me mrzelo preko xboxa da kucam sve, stavio drugu državu i sve ono kako treba, samo nemam taj kod koji mi traži da bi mi aktivirao, a gledam i na nalogu da je izvršena kupovina, sve mi stoji, sad ne znam samo kako xbox to da mi prepozna

Pa onda bi trebalo da ti je pretplata automatski uključena na profilu. Ako si je kupio direktno, onda ne dobijaš code, nego ti se aktivira na profilu.

Pogledaj na konzoli u My Games & Apps, pa kada uđeš u taj deo vidi u Memberships da li imaš Xbox Live Gold.

Ili ovde na sajtu:

https://account.microsoft.com/services/

jel to to?

To je to! Imaš Xbox Live Gold! Sad opusti živce :slight_smile:.

A hvala puno druže, juče kupio xbox, danas povezao, pa mi ništa nije bilo jasno!! Hvalaaaaa

1 Like

Samo, uključeno ti je da ti automatski za godinu dana skine ponovo za pretplatu, ako ti to smeta mopžeš da iskljućiš tu opciju :slight_smile:

A sledeći put se raspitaj malo, pa ovde kupi kod za 40-tak €

Hvalaaa, a jel mi treba još nešto da bih igrao fifu 18 online? Sutra mi stiiže igrica pa da znam…treba i onaj ea acces da se plati? 5$ mesečno je

A jbg, sad burazer kad bude kupovao pisaću ovde

Ne treba ti access, ali je korisno da ga uplatiš, jer sa njim imaš pristup dodatnim EA igrama, demoima, popustima, itd.

E to to, i onaj game pass? To isto čim uplatim peeko kartice odmah mogu da igram? Nov sam, pa malo smaram dok ne povatam sve…

Da sve mozes preko kartice.

Hvala druže!