XBOX @ Gamescom 2021 ( 24.08. u 19 h )

1 Like

Nadam se da vidimo Hellblade II i Perfect Dark.

1 Like

Jel ima neka xbox AAA ekskluziva za 2022 da znamo da izlazi?

Starfield i RedFall.

1 Like

UĹľas.

??? Ovo je što 100% znamo, ostalo će biti objaljeno vremenom.

Ma obe su bezvezne igre i morace Xbox divizija ozbiljnije da se potrudi ukoliko zeli da parira Sony-u na polju first party igara.

Aj ne lupaj.

2 Likes

Visa imam ocekivanja od Psychonauts 2 nego od ova 2 krsha.

A što su krš?

Zato sto su igre za lako varenje. Igre bez identiteta i morace to MNOGO bolje. Zajebi gamepass

Ok, šta ćeš, ti igraj one sa identitetom i teško svarljive, valjda nađeš nešto :roll_eyes:

Ghost of Tsushima.

1 Like

Redfall se meni licno ne svidja pogotovo ta prica sa vampirima, mada ga radi Arcane koji ima iza sebe Pray i Dishonored za koje ne mozes reci da su lose igre, ne ocekujem ni ja od ovoga neki must play naslov ali isto tako ne ocekujem da ce igra biti krs. Dok je Starfield vec sasvim druga prica, ako ubodu TES in the space kako su tvrdili bice to onda odlican RPG naslov.

2 Likes

Lmao dečko je upravo nazvao dve igre o kojima ne zna ništa krš.

3 Likes

Mozda sam preterao jer sam pijan. Inace fan sa Dishonoreda te sam brzopleto doneo zakljucak na osnovu americkog treilera. Ipak Japan > USA

Ukusi su razliciti, ja uglavnom nista iz Japana ne mogu da svarim previse su ludi, ali i najpoznatiji Sony studiji su btw western cisto da znas, jako je tu ostalo malo toga japanskog barem mainstream.

3 Likes

Brt je janpi, ne zamerite i ne skacite odmah :rofl:

1 Like

Sve je sranje.

edit: mislio sam da je sada u 19h trazim linkove kao lud…

Drunk Happy Hour GIF by Saturday Night Live

4 Likes

DMC, Resident Evil, Monster Hunter, Persona, Dark Souls i ceo serijal soulslike igara, Zelda, Final Fantasy koji je trenutno i najpopularniji MMORPG, Yakuza, Dragon Quest, Mario igre, Pokemon, Tales of serijal….nije bas da nije ostalo “mainstream” igara. :rofl: