Xbox games with gold problem sa regionom

Pozdrav, trenutno je aktivan Rainbow six, kao igra koja ide besplatno uz Xbox gold, ali ne mogu da je skinem jer nije podržana u mom regionu. Moj Xbox nalog je napravljan na Englesku ali sam ja vamo kod nas u Srbiji. Pokušao sam preko TorBrowsera da skinem igru, ali i dalje mi ne dozvoljava “nešto kao, ne možete trenutno skinuti igru… itd”. Ima li neko rešenje za ovu glupost ili jednostavno da batalim priču :slight_smile:

moras napraviti vpn

Cak i ako skine igru, nece moci da je pokrene… Tako da je to samo gubljenje vremena… Sve dok oni ne skinu region lock… Kao sto su za Fable 3 uradili…

Mislim stvarno plaćamo isto ko englezi a kad treba da nam daju nešto free onda se prave oni englezi

Послато са GT-B5330 користећи Тапаталк 4

Ja sam ocekivao da necemo moci nijednu igru do sad da skinemo. Od svih do sad igara, jedino je vredeo Magic, ostalo su skoro svi vec igrali i presli. I posle kad se zaebu kao za ovo za Oman, nemoj da ih opljackas…

Jeste da niko nije dužan, ALI, kada pogledaš PS+, normalno je da je i MS rešio da uradi slično, ali su failovali i u tome. Ovo je fora da bi se napalile budale i produžile pretplatu, iako nema svrhe više.

Nije to fora, ja ne znam nikog ko produzuje pretplatu samo zbog besplatnih igara, uglavnom je to zbog MP…

Mislim ne žalim se ja dobio sam AC2,DR2,Fable3 za dž ali nebi bilo loše da su sve region unlock

Imas nove korisnike koje tako navlace :wink:

Sledeca igra je Might & Magic: Clash of Heroes

Games With Gold, October 2013: Might & Magic: Clash of Heroes - IGN