Xbox Game Pass problem

Pozdrav drugari Moj surak ima problem sa game pass.Naime uzeo je xbox one i zeli da redimuje gamepass ali mu ne da neki problem sa regionom. Kako podesiti konzolu i odakle ubuduce da uzima gamepass. Ako moze ukratko sta treba raditi

Hm, malo je nejasno šta mu se tačno dešava, ali evo preporuka:

  1. Napraviti USA account, adresa negde na Aljasci na primer (Aljaska je super jer nema taksi na kupljene igre i DLC). Takođe može svoj trenutni nalog da prebaci na USA ako neće da pravi novi.

  2. Game Pass nije dostupan u svim regionima pa je moguće da mu se zbog toga dešava da ne radi redeem.

  3. Moguće je isto da pokušava da uradi redeem kodova koji su samo za trial, odnosno kodovi koji služe samo za aktivaciju na nalozima koji nisu pre koristi Game Pass servis.

1 Like

prebacio na usa alabama kaze uspeo da uradi gold pass.Gde ubuduce da kupuje gold pass i igre, a da nema problema prilikom redimovanja kodova.

Ako je prebacio i proslo mu kako treba onda nema brige. Neka se igra dok mu se ne rastope boje na TV-u :slight_smile:

A sad pokusavam da kupim ultimate pass koji je 1 dolar,dodata kartica billing je na neki motel u alabami.Kad stisnem da kupim kaze mi da se region ne poklapa. sta ciniti???

To sa karticama je lutrija… neke prolaze neke ne, nema pravila koje važe i dokle će biti prihvaćene.

Kupio sam na cdkeys.com gamepass 1 mjesec. Kad sam isao da ga aktiviram rekao mi je da je trial only for new accounts.
Ja stari vuk, nisam new account. E sad istina da na cdkeys.com pise da je trial.
Ja napisem mejl cdkeys-u f i zalim se. Ako misliste da sam sebi kriv , da treba da kupim novi gamepass, nije problem, recite sta da kupim, jer ne znam sta .Uvijek sam uzimao taj gamepass.
Molim vas pomozite, treba mi konzola za veceras sa igricama.

Pa napravi novi account i redimuj kljuc i resi problem. Sigurno ti ovi sa Cdkeys-a nece zameniti kljuc.

Minut treba za nov nalog, i tamo mu daj. A ako hoces sa tvog da igras iz nekog razloga uradi share sa novim.

A da li mogu da ukucam kodove sa cdkeys.com na svom profilu? Mora li se praviti novi nalog?