Xbox Game Pass plaćanje

Pozdrav,interesuje me način placanja game pass-a,povezao sam svoju karticu sa nalogom, ukucao adresu iz Velike Britanije,i aktivirao 15 dana free,e sad, kad mi to istekne,moram li da ostavim u funtama ili dinarima novac za sledeći mesec na toj kartici ili kako već? Hvala

1 Like

Banka sama konvertuje dinare u funte, po lepom kursu

Pa jel isplativ po tebi game pass ili ne a?

Ako to se igra ono sto je tamo isplati se…ako ne…ne isplati se…ne mogu ja reci dal se tebi isplati ili ne…

Ok, hvala bro

Isplati se itekako, posebno ako većinu igara sa liste nisi igrao. Takođe, nadalje ćeš sve MS igre igrati onog dana kada izađu i u prodavnice. Već u martu Sea of Thieves i posle toga State of Decay 2. Ako ti neki meseci budu bezveze sa ponudom, samo se ne pretplatiš za taj mesec i čekaš bolju ponudu.

1 Like

Ne znam dal znate, ali kodovi se mogu kupiti po mizerniim cenama…5$ pa cak i manje

1 Like

Pa to i kažem,bas od skora imam xbox i mnogo igara iz ponude pass-a nisam igrao…

Ja sam uzeo kod za ea na g2a.

Ne cidim razlog zasto se to nebi isplatilo onda

Pa vi ste iskusniji,pa pitam…vise se razumete.ja imam konzolu 3 meseca mozda,i to prvi put u životu,pa jos ucim oko online kupovanja itd

Iscejfi se sa EAom, kad te on smori (mene nije ni za 10 meseci), onda uzmi … U sustini, najbolje je da uzmes kada nesto odlucis da igras i imas vremena za igranje…

1 Like

Jel ovo “lepom kursu” napisano ironicno ili…?:joy::joy:

Sarcasm at its finest :smiley: