Xbox Game Pass pitanje

Pozdrav svima, zeleo bih da pitam da li je moguce da kupim xbox game pass (PC) preko xbox aplikacije, a da koristim gift karticu u dolarima kao nacin placanja, posto nece da dozvoli karticu zbog regiona i gde je najbezbednije da kupim? Hvala unapred.

Na amazonu imas gift kartice, ovo je za usa naloge u dolarima:

$15 Xbox Gift Card [Digital Code] https://www.amazon.com/dp/B00F4CEOS8/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_fabc_YCRMMRB0FA8G5JF3F4SD

Imas u raznim iznosima.

Jedino sto ne znam da li mozes da kupis preko xbox aplikacije. Odgovorice ti neko ako je imao prilike da kupuje tako.

A jel mogu da aktiviram global key game pass, pitam zbog regiona ponovo?

Global kodove mozes koristiti u bilo kom regionu. Bilo da je gamepass bilo da je igra.

Ja sam recimo na cd keys uzeo worldwide iliti global kodove za gamepass.

A gamepass mozes aktivirati preko racunara, ne vidim zasto moras preko aplikacije.

Evo:

Ovo je za 3 meseca a imas i od 6 i 12 meseci

Kupis gamepass kod i onda ubacis preko kompa.

Ranije je moglo kupiti godinu dana (najvise do 3 godine) gold-a i konvertovati u gamepass, ne znam da li jos uvek vazi, mozda ima nekoga ko to zna.

Hvala na odgovoru, nov sam u svemu ovome, hvala na pomoci.

1 Like

Imam i ja jedno pitanje, upravo pokusavam da kupim kljuc za live gold na cdkeys, ali mi izbacuje poruku ‘‘you have reached the limit allowed for this card/account, please try again with another card or payment method’’, zna li neko o cemu se ovde radi?