Xbox Game Pass Family Plan nam dolazi uskoro

From our information, paying on a higher tier for an Xbox Game Pass Family Plan will net access for five players for games across the entire library, and will be far cheaper than paying for five separate XGP accounts as is necessary today. Utilizing Microsoft’s Family Account system already in use for Office 365, players within the same country will be able to play together using a single XGP subscription managed by a central account holder, in much the same way as Netflix.

7 Likes

Ne laži da će bude bukvalno kao netflix. Sick broo :grinning:

3 Likes

Taman kad čovek pomisli da nema boljeg, ovi te demantuju.

Ovo je već hit u najavi, već vidim kako se traže ljudi za kupovinu Family pretplate, što ovde, što na Bench forumu :grin:

4 Likes

Sony objavi svoj novi vid pretplate. Sledeci dan Microsoft uvodi novinu u Game Pass-u.

Sony :

14 Likes

Au sto ne znam da nadjem postove godinama stare… da ce MS biti Netflix za igrice…

Sony ce morati jednom godisnje da izbacuje GOW, Tlos, Horizon… da ostane iole zanimljiv.

1 Like

Nema potrebe, siguran sam da svi znaju ko je pisao o gaming netflixu. Bar se ja odlicno secam. :slightly_smiling_face:

1 Like

Netflix ih stize polako :joy::joy::joy:

1 Like

Nije još zvanično, ali je logično da im to bude sledeći korak.

“Game pass just got bigger”

4 Likes


6 Likes

Da daju konverziju Ultimatea u family 1:1 pa da razgovaramo. :grin:

4 Likes

Ma gold 1:1

Preći ću im ali nikad. :grin:

1 Like

Ali zašto bi prelazio ako nemaš još tri ili četiri člana sa kojima bi delio?

2 Likes

Iskreno pojma nemam. :joy:

Mislio sam stvarno da će da ponude 1:1 pa da obradujem još par ljudi sa foruma, međutim sumnjam da ću odabrati ovakvu opciju.

2 Likes

Možda ga radi ta priča oko konvertovanja :joy:

2 Likes