Xbox Black Friday Sale 2022

Moglo bi se reći igrivo naspram originala

Ja sam iz nostalgičnih razloga igrao a vrlo je moguće da nove generacije koje su tad rođene ovo uopšte ne interesuje.Evo šta je sve drugačije u odnosu na original

Ne znam za vas, al meni Game Pass i Argentina skroz pokvarili osećaj ovih Black Friday popusta. Nekad sam se radovao kad ugrabim nešto povoljno, pa se nakupuje nekoliko AAA “teškaša” za prihvatljivu cenu.

Sad sam došao u situaciju da sam natrpao nalog bagatela igrama sa Argentine, pa još masa igara u Game Passu…
A i nestašica novih naslova, ne znam da li ima 2-3 naslova koja su izašla u poslednjih godinu i kusur da me interesuju. Možda, RE Village i eventualno Elden Ring (koji uzgred i nije na popustu, a i nisam baš siguran da bih se snašao sa njim). Bukvalno više ne znam nijednu noviju igru, a da nije bila Day One u GP ili da nije neko đubre.

3 Likes

Meni jedino Code Veronica X bila interesantna, ostalo me ič ne zanima

Upravo je to i kod mene slučaj, sve što me zanima sam nabavio, sad listam ove popuste i tačno ništa pametno ne nalazim. Ono što je vredelo sam već nabavio, sad definitivno više ništa nema :grin:

2 Likes

Pa tim bolje sto nema. Vise para u dzepu. Ne razumem one ludacke shopping spree koje imaju neki clanovi ovde. Kao da ce sve stici da odigraju :smiley:

1 Like

Mora se racionalizovati, nema šta. :slight_smile:

Uzeo sam Tiny Tinas Wanderland CE, Riders Republic, It takes two, As Dusk Falls i omišljam se da uzmem RE Village.

Tanko jbg. :roll_eyes:

2 Likes

Bio bi vam odličan sale da niste već sve živo odigrali/pokupovali :grin:

2 Likes

Je li itko sad za Black Friday kupio NBA ili FIFU? Piše da se na poklon dobije $10 microsoft store gift card. Je li isti iznos i na drugim regijama? Može li se iskoristiti na drugim regijama?

Resident Evil 2 fazon 2e na turskoj.

Misli brate… Ono kupi neka stoi.

1 Like

Tacno cu da napravim turski nalog zbog tog deala. Samo je cimanje sve to odraditi da bi se na kraju razocao kad ne radi.

Stavio sam nekoliko igara u wishlist pa cu videti sta cu od toga kupiti. Na arg ms store Klonoa bundle sa dve remeke igre je oko 10 eura deal sto je must have za mene. Ista igra na eshopu je 30 eura deal. Za ps nisam gledso ali kapiram da je skupo. Posto mi se svidela kampanja COD black ops cold war wishovao sam vanguard koji bi me izasao oko 20 eura.(argentina) Videcemo

Vanguard je jedan od lošijih,bolje mw ako nisi igrao

Znaci govorimo iskljucivo o kampanji. Ovroman sam fan WW2 igara, jos od vremena prvih Medal of Honora. Cenim da je kampanja dobra bez obzira na prosecne ocene

To ti nebi znao jer se cod uzima zbog multy ja ni cold war nisam igrao iako ima jednu od boljih.Imaš i onaj cod WWII znam da je iskrcavanje na Normandiji prva misija

Njega sam presao odavno…nego gledam sa tehnicke strane. Na pocetku sam Cold Wara i stvarno je uradjeno odlicno. Ona misija sa helikopterom po Vijetnamu je kao u filmu. Imam utisak da Actvision studiji su ipak lideri kada je rec o fps igrama, bez obzira sto nisam fan igre i multiplejera.

Studio iza bo franšize je po meni najbolje od cod pa onda iw koji je zadužen za mw serijal

1 Like

Ako te zanimaju kampanje onda bih ti preporučio Infinite Warfare. Definitivno najpodcjenjeniji COD.

1 Like

Uh dacho jedva sam ukapirao ove english umotvorine :grin:

3 Likes

Hvala puno za nalog Dying Light 2. Uzivam u igri zaista…problem je sto igram 6 igara paralelno :smile:

1 Like